Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silmek, çoğu zaman rüya sahibinin akrabalarıyla sorun yaşayacağına yorulur. Rüya sahibi arasının bozuk olduğu aile üyeleri ya da akrabalarla bir araya gelir. Aralarında yaşadıkları sorunlar konuşulur ve yüzleşmek zorunda kalabilirler.

Rüyada Kendi Halısını Silmek

Rüyasında halı sildiğini gören kişi, yüzleştiği akrabalarına karşı kötü sözler söyler ve kırgınlıklar oluşur. Hatta rüya sahibinin akrabalarıyla aralarının açılacağı, iplerin tamamen kopacağı düşünülür. Kişi yaşadığı kırgınlık nedeniyle, söz konusu akrabalarıyla bir daha görüşmek istemez ve araya mesafe koyar.

Rüyada Kirli Halı Silmek

Rüyada kirli halı silmek, rüya sahibinin bir beladan kurtulmasına yorulur. Rüya sahibi yakın zamanda başına dert açan büyük problemlerinden kurtulur. Özellikle yalan söyleyen biriyle yüzleşmek zorunda kalabilir, aynı zamanda bu kişinin yalanını ifşa edeceğine yorulur. Rüya sahibi kendisini temize çıkarmak için çabalamak zorunda kalabilir. Rüyada halıyı kirlerinden arındırmak, rüya sahibinin de tüm yalandan, riyadan ve kötülüklerden kurtulmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Halı Silmenin Alternatif Yorumları

Rüyasında kirli halıyı sildiğini gören kişi, kendisine atılan bir iftiradan kurtulur. Kaybettiği itibarını yakın zamanda yeniden kazanır. Kısa sürede yeniden itibarlı günlerine döner. Özellikle rüyayı gören kişi gençse, temiz bir geleceğe sahip olacağı düşünülür. Bekar ve genç bir kızsa, geleceği güzel ve temiz kalpli bir erkekle evleneceğine inanılır. Rüya sahibi iç sıkıntılarından da, kötü enerjilerden de sıyrılmaya başlar. Rüyada temiz halı silmek de, kirli halı silmenin tam tersi anlamdadır. İyi bir şekilde bitmiş işi bozmak, mahvetmek olarak yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın