Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada güneş gözlüğü görmek rüya sahibinin çevresindeki her insandan zarar gördüğüne ve bu nedenle davranışlarına ve attığı her adıma dikkat ettiğine, ince eleyip sık dokuduğuna delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin iş hayatında bilgili ve tecrübeli kişilere danışarak, onlardan yardım alarak, kendi geliştirdiği projelerde bir adım ileri gideceğine ve bu işlerden yüklü miktarda para kazanacağına delalet eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak

Rüyada güneş gözlüğü takmak zor günlerden geçen rüya sahibinin iş hayatında kendisini çekemeyen biri tarafından zarar göreceğine işaret eder. Kişinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.
Rüyada Güneş Gözlüğü Takan Birini Görmek
Rüyada güneş gözlüğü takan birini görmek kişinin yakın zamanda birinden bir kötülük göreceğine, bu kişinin arkasından iş çeviren, rüya sahibinin hakkında dedikodular çıkaran, arkasından kuyusunu kazan biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin dostlarını, düşmanlarını gözden geçirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Güneş Gözlüğünün Kırılması

Rüyada güneş gözlüğünün kırılması hayra yorulmaz. Rüya sahibinin iftiralara, dedikodulara, hakkında yayılan yanlış bilgilere maruz kalacağına işaret eder. Bu iftiralar yüzünden çalışmalarının yarım kalacağına, iş hayatında zorlu günler yaşayacağına, iş arkadaşları arasında saygınlığının azalacağına, kişinin masum olduğunu ortaya çıkarmak için büyük uğraşlar vereceğine, bazı tartışmalara gireceğine ve bu günlerde sevdiği, değer verdiği insanlardan çok az destek göreceğine delalet eder. Bu nedenle rüya sahibinin bu sıkıntılı günlerde sabırlı olması ve kızgınlığını çevresindekilere yansıtmamaya özen göstermesine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın