Rüyada Halı Silkelemek

Rüyada halı silkelemek kişinin yaşamında olan sıkıntılarını aklını ve mantığını kullanarak çözüme kavuşturacağına delalet eder. Bu rüya kişinin hayatında sorun oluşturan bir takım şeylerin çözüme kavuşacağına ve kimsenin zarar görmeyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin erkek olması, hayırlı bir kadınla kısa sürede yapacağa evliliğe, kadın ise maddi konuda rahat olan bir erkekle yapacağı evliliğe yorulur.

Rüyada Halı Yıkamak

Rüyada halı yıkamak bolluğa, zenginlere, kişinin dünya hayatına ayırdığı zamana işaret eder. Rüyada yıkanan halının köpüğünün çokluğu, kişinin artan malını, mülkünü simgeler. Kişinin halı yıkarken, ıslak halının üzerinde yürüdüğünü görmesi her geçen gün malının miktarının artacağına, maddi kazanca delalet eder. Rüyada halı yıkarken kalabalık bir ortam görmek gerçek hayatta arkadaş çevrenizin artacağına ve geniş bir çevreye sahip olacağınıza işaret eder.

Rüyada Kilim Silkmek

Rüyada kilim silkmek kişinin hayatındaki ufak bir durum için çevresindekilerden ya da aile üyelerinden yardım alacağına delalet eder. Rüyada balkondan halı silkmek kişinin aile bireylerinden birinden alacağı yardıma, camdan halı silkmek ise komşulardan alınacak yardıma işaret eder. Rüyada değerli bir kilimi silktiğini düşünmek, kişiye kıymet veren birinden alacağı yardıma yorulur.

Rüyada Kilim Yıkamak

Rüyada kilim yıkamak kişinin sahip olacağı temiz ve güzel bir geleceği simgeler. Rüya sahibinin kariyeri ve çalışma hayatına katkıda bulunacak ortamlarda bulunacağına ve hayatında olumlu gelişmeler olacağına delalet eder. Rüyada eski bir halı yıkamak rüyayı gören kişinin kıymetli kişilerle buluşacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın