Rüyada Gömü Bulmak

Rüyada gömü bulmak hayra yorulur. Kişinin sahip olacağı huzurlu, mutlu ve refah dolu bir yaşama delalet eder. Ayrıca gömü bulmak kişiyi sevindirecek mutlu bir habere, müjdeye de delalet eder. Bazı alimlere göre dürüst ve cömert bir kişiliğe, rüya sahibinin uzun zamandır çektiği sıkıntıların sonlanacağı günün geldiğine, bu sabrının mükafatını alacağına yorulur. Bazen de rüyada gömü görmek gereksiz ve faydasız harcamalara delalet eder.

Rüyada Define Görmek

Rüyada define görmek helal kazanca işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin helali olmayan birinden sahip olacağı çocuğa yorulur. Ayrıca kişinin karşılıksız aşkına ve bazen de aniden gelen paraya da delalet eder.
Rüyada Harap Bir Yerde Gömü Bulmak
Rüyada harap bir yerde define bulmak hastalığa işaret eder. Rüyada görülen yer bilindik bir yer ise kişinin hastalığına kısa zamanda şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Az Define Bulmak

Rüyada az bir miktarda define bulmak rüya sahibinin yakınlarda yakalanacağı bir hastalığa işaret eder. Eğer rüyada bulunan definenin miktarı çok ise hastalıkta ağır ve ciddi olacak manasına gelir.
Rüyada Gömüye Ulaşamamak
Rüyada gömü bulmak ancak ona ulaşamamak kişinin cimri, varyemez bir kişiliğe sahip olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin hayır işlerine uzak ve kimseye yardım etmeyen birisi olduğuna delalet eder. Bu rüyanın işaret ettiği cimrilik sadece para konusunda değil, kişinin sahip olduğu bilgi ve tecrübeler ile de ifade edilir.

Rüyada Işıltılı Bir Define Bulmak

Rüyada görülen parlak ışıltılı define kişinin eşini simgeler. Definenin ışıltısı ve güzelliği de kişinin eşinin ahlakının güzelliğine yorulur. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin gelecekte hayırlı evlatlara sahip olacağına da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın