Rüyada Düşmanı Görmek

Rüyada düşmanı görmek, rüyayı gören kişinin dinen ve ahlaken oldukça doğru ve düzgün bir insan olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan kıskanç ve hileci insanlardan bir zarar görmeyeceğine onların yapmak istedikleri şeylerde başarılı olamayacağına da yorumlanıyor. Bazı alimlere göre ise rüyada düşman olarak görülen kişi ile gerçek hayatta dostta olunabilir.

Rüyada Düşman ile Barışmak

Rüyada düşman ile barıştığını ya da anlaşmaya vardığını gören kişi gerçek yaşamda dostu olan bir kişi ile anlaşmazlığa düşecek olarak yorumlanıyor. Rüya sahibinin dostu olan biri ile anlaşmaya düşeceğine ve dostluğun bozulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bu sebep ile de sıkıntılı bir dönem yaşayacak şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Düşmanı Dövmek

Rüyada düşmanı dövdüğünü gören kişi eğer ticaret ile uğraşıyor ise rakiplerine karşı üstün konuma geleceğine , ,iş yaşamından kendisine engel olaya çalışan kişilerin ise boşa kürek çekeceklerine delalet eder. Rüya sahibinin başarısının önüne hiçbir şeyin geçemeyeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Düşmanı Öldürmek

Rüyada düşmanı öldürdüğünü gören kişi hayatında yaşadığı sıkıntı ve zorlukların sona ererek rahatta kavuşacak şeklinde delalet eder. Bu zamanda kadar yaşamış olduğu sıkıntılardan uzaklaşarak arzu ettiği sakinliğe ve huzura kavuşacak şeklinde rivayet olunur.

Rüyada Düşman İşgali Görmek

Rüyada düşman işgali görmek rüyayı gören kişinin yaşayacağı zorlu ve sıkıntılı günlere delalet eder. Rüya sahibinin kısa bir süre sonra sıkıntılı ve zahmetli bir döneme gireceği hakkında uyarıcı bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın