Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyada felçli birini görmek rüya sahibinin toplum içinde küçük duruma düşmekten korkan biri olduğu için bu duruma engel olacak şekilde ahlaklı ve saygılı davranışlar sergilediğine işaret eder.

Rüyada Felçli Olmak

Rüyada felçli olduğunu görmek, kişinin dini açıdan daha dikkatli davranışlar ortaya koyacağına yani haramdan ve günah işlemekten uzaklaşacağına delalet eder. Allah’ın sevdiği bir olmak için elinden geleni yapacağına ve kötü olan her durumdan uzak duracağına delalet eder.

Rüyada Felçli Hasta Görmek

Rüyada felçli hasta görmek hayırlara yorulur. Rüya sahibinin ettiği tövbelerin kabul olacağı, dualarının karşılık bulacağı ve dileklerinin zamanla gerçekleşeceğine delalet eder. Kişinin hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin hanesine gelecek bolluk ve bereketi de temsil eder.

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyada felçli birini görmek rüya sahibine gelecek rahatlama olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hayatındaki her şeyin kolaylaşacağına ve her problemin çok geçmeden kendiliğinden düzeleceğine bu sayede kişinin huzur dolu günlere kapı açacağına delalet eder.

Rüyada Felçli Birinin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada felçli birinin yürüdüğünü görmek, kişinin üstesinden gelmeye çalıştığı çok büyük sorunların, ağır yüklerin kaybolma zamanının geldiğine işaret eder. Ayrıca bu rüya rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmesine ve elde edeceği başarılara da delalet eder.

Rüyada Felç Geçirmek

Rüya sahibinin hayatını baştan aşağı değiştirecek büyüklükte, hayırlı ve güzel şeylerin olacağına delalet eder. Bütün kötü ve sıkıntılı günlerin yerini aydınlık ve ferah günlere bırakacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın