Rüyada Dünyanın Sonunu Görmek

Rüyada dünyanın sonunu görmek, dini açısından rüyayı gören kişiye bir uyarı olarak yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin hayatına çeki düzen vermesi gerektiğine delalet eder. Rüyada dünyanın sonunu sadece kendisi yaşıyor ise rüyayı gören kişinin bir kazada ya da aniden vefat edeceğine delalet eder.

Rüyada Kıyamet Görmek

Rüyada kıyamet görmek, oldukça farklı yorumlanıyor. Rüyada görülen kıyamette ölülerin dirildiğini görmek adil şekilde davranmaya ve hakkı olanı almaya delalet eder. Aynı zamanda dini açıdan ise bazı alametlerin belirginleşmesi olarak yorumlanıyor.

Rüyada Kıyamet Gününün Beklemek

Rüyada kıyamet gününü beklemek, rüyayı gören kişinin hayır yapmasına, yardıma muhtaç olanların yardımına koşmasına, hak yememesine delalet eder. Rüyayı gören kişinin başına gelecek ya da gelmiş olan her şer de hayrın olduğunu unutmayacağına da delalet eder.

Rüyada Kıyamet Gününü Yaşadığını Görmek

Rüyada kıyamet gününü yaşadığını görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatında ve iş hayatından kötülüklerden ve günahlardan uzak durarak işlerini Allah’a havale etmesi gerektiğine, günahlarından tövbe etmesine ve haram kazançtan uzak durması yönünde uyarıcı olan bir rüya olarak yorumlanır. Bu sayede de rüyayı gören kişi bazına gelecek olan fenalıklardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek, rüya sahibin başına bazı can sıkıcı olayların geleceğine ve bu can sıkıcı olaylardan dolayı Hakka sığınacağına delalet eder. Rüyayı gören kişiye bu tatsız olaylardan dolayı büyük zararların bulaşamayacağına, rüya sahibinin de bu kötü olaylardan uzaklaşacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın