Rüyada Güç Görmek

Rüyada güç görmek rüya sahibinin birçok konuda merdivenin basamaklarını bir bir çıkacağı manasına gelir. Kişinin çok başarılı olacağı, önündeki engelleri aşacağı, artık hayatında sorun teşkil eden meseleler ile boğuşmak zorunda olmayacağı şeklinde yorumlanır.
Rüya sahibi, çevresinde saygın ve itibarlı bir kimse olarak anılacaktır. İnsanların sevgisini kazanacak, gerçek manada dost olacak kişilerle mutlu bir hayat sürecektir. Onların desteğini de sürekli hissedecektir.

Rüyada Güç Kazanmak

Rüyada güç kazandığını gören kişi hayatına yön verecek bir biçimde davranışlarını, yaşam şeklini ve fikirlerini değiştirecektir. Bu değişim, ağırlıkla manevi bir değişim olur. Hatta kişinin dini bakımdan bazı hal ve hareketlerini düzeltme noktasında kararlar aldığı şeklinde de yorumlanır.
Etrafında yadırganan ya da onun hayatını daha karmaşık hale getiren meselelerde yanlışlardan uzaklaşıp, doğru olana yönelmesi söz konusudur. Bu şekilde çevresinden gelen eleştirileri de azaltacak ve hatta çevresindeki insanların takdirini kazanacaktır.
Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibine bir uyarı mahiyetindedir. Hal ve hareketlerine çekidüzen vermezse yaşacağı sıkıntılar olacak ve etrafındaki insanları kaybedecektir.

Rüyada Güç Kaybetmek

Rüyada güç kaybetmek rüya sahibinin yaşadığı zorluklar konusunda sabırlı olması gerektiğine delalettir. Bazı problemler nedeniyle hem manevi hem de maddi bakımdan takati azalacak, bu sebeple ruhsal bakımdan zayıflayacaktır. Bu vaziyeti, azmini bırakmadan atlatmaya çalışmazsa işin içinden çıkamayabilir.
Bazı tabirciler bu rüyayı sadece ruhsal olarak değil, bedeni olarak da takatsiz kalmak olarak yorumlarlar. Rüya sahibinin sağlığının bozulacağına, bazı hastalıklarla boğuşacağına da alamettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın