Rüyada Boyama Görmek

Rüyada boyama görmek birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyada boya görmek genelde bazı meselelerin üstünü kapatmak şeklinde tabir edilir. Rüyada boyama yapmak ise kişiyi sevindirecek hadiselere işaret eder. Fakat bu boyamanın rengine göre yorum değişir.
Yeşil ya da beyaz renkle bir mekânı veya bir eşyayı boyamak yanlıştan vazgeçmeye ve doğruya yönelmeye delalettir. Mavi renkle bir yeri boyamak sosyal münasebetlerinin kuvvetleneceğine, kahverengi ile boyamak kişinin cesaretine ve kuvvetine alamettir.
Bir yeri siyaha ya da koyu renklere boyamak genel olarak rüya sahibinin iç dünyasındaki buhranlara işaret eder. Kırmızı boya ile boya yapmak kişinin titiz bir şekilde adım attığına delalettir.
Rüyada boyama görmek veya yapmak bazı tabircilere göre rüya sahibinin hayatında yeni bir sayfa açacağı şeklinde tabir edilir. Geçmişte kalan bazı meseleleri tamamen kapatıp, yeni adımlar atacağına, yeni insanları hayatına alacağına alamettir.

Rüyada Boya Fırçası Görmek

Rüyada boya fırçası görmek kişinin önündeki fırsatları değerlendirmesi gerektiğine ve artık geçmişte kalan konularla meşgul olmaması gerektiğine işarettir. Bu rüya bazı tabircilere göre, rüya sahibinin manevi olarak daha temiz ve daha doğru bir yola girdiğine alamettir.

Rüyada Boya Kalemi Görmek

Rüyada boya kalemi görmek genelde kısmet olarak yorumlanır. Bu kısmet evlilik manasındadır. Rüya sahibi eğer bekâr bir kimseyse yakın bir zamanda izdivaç gerçekleştireceği kişiyle tanışacak ya da hayatında biri varsa evlilik yolunda bir karar alacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın