Rüyada Bodrum Kat Görmek

Rüyada bodrum kat görmek rüya sahibinin üzerindeki kara bulutlara delalettir. Bu kişi elini neye atsa, adeta kurur. Çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını bir türlü alamaz. Kesin olacak gözüyle baktığı ne varsa, olumsuzlukla neticelenir.
Bu kişinin üzerinde nazar, kötü enerji veya başka etkiler olabilir. Bir ağırlık vardır ve bu ağırlık onun ruhunu sıkmaktadır. Ayrıca şanssızdır, nasipsizdir. Bu kişi evliliğe niyetlense ve nikah kararı alsa, bu işi bile son anda bozulabilir.
Bu rüyayı gören kişilerin bol bol dua etmesi ve Allah’a sığınması gerekir. Üzerlerindeki ağırlık ve şanssızlık ancak bu şekilde kalkabilir.

Rüyada Bodrum Kata İnmek

Rüyada bodrum kata inmek kişinin hayli sıkıntılı zamanlardan geçeceğine alamettir. Yaşayacağı bazı tatsız hadiseler ona tecrübe olacak, fakat bunların tesiri uzun süre ruhunda kalacaktır. Ayrıca ruhsal olarak da bazı bunalımlara girecek, depresyon içinde günleri geçecektir. Çok yıpratıcı zamanlara işarettir.

Rüyada Bodruma Girmek

Rüyada bodruma girmek rüya sahibinin çok müşkül bir durumda kalacağına ve kararsızlık halinden çıkamayacağına işarettir. Öyle zor bir halde kalır ki, ne yönde adım atsa ya da neye karar verse onu tedirgin edecek bir şey olacaktır.

Rüyada Zemin Kat Görmek

Rüyada zemin kat görmek kişinin çaresizliğine ve içinden çıkamayacağı durumun onda yarattığı sıkıntıya işarettir. Rüya sahibi yaşadığı zorluklarda çevresinde dostlarını bulamayacak ve bir de bu durumun üzüntüsünü hissedecektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Fatma

Rüyamda güya torunuma babası zarar verecekmiş. Beni öldüren babamdır diye bir not yazıp iç çamaşırının içine saklıyorum. Yazı çok okunaklı değildi. Kalem güzel yazmıyor. B arada yemek hazırlamışım ve çocuklara yedirmek istiyorum ama damadımın sesini duyuyorum. Çok öfkeli iki torunum, kızım ve bir bayan arkadaşımla birlikte bodruma saklanıyoruz. Merdivenden inerken birazı dökülmüş pirinç kutusu görüyorum. Aceleyle pirinçleri toplamaya çalışıyorum. Sonra toplarım diyerek saklamaya çalışıyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?