Rüyada Birisini Öldürmek

Rüyada birisini öldürmek zannedildiği gibi şer bir rüya değildir. Rüyasında birisini öldürdüğünü gören kişinin muhabbetinin ve dostluğunun herkes tarafından sevildiğine, güler yüzü ile insanların gönüllerini kazandığına, bağlarının kuvvetli olduğuna delalettir.
Rüyasında gerçek hayatta tanıdığı birini öldürdüğünü gören kişi, bu insanla olan muhabbetini artıracak ve aralarındaki bağı daha yakın hale getirecektir. Eğer hiç tanımadığı birini rüyasında öldürüyorsa, bu yeni biriyle yakınlaşacağına ve güzel bir dostluk kurulacağına alamettir.

Rüyada Silahla Birini Öldürmek

Rüyada silahla birini öldürdüğünü gören kişinin duyacağı bir haber vardır. Bu haber iyi bir haber de olabilir kötü bir haber de. Fakat alacağı haber onu çok şaşırtacak bir haberdir. Bu haber bizzat kendisiyle ilgili olmayabilir. Başka bir rivayete göre ise yine çok şaşırtıcı bir olayın yaşanması manasındadır.

Rüyada Birini Boğarak Öldürmek

Rüyada birini boğarak öldürdüğünü gören kişi bir hayra vesile olacaktır. Bu hayır, darda olan birisini yaşadığı sıkıntıdan kurtarmak şeklindedir. Maddi ya da manevi bir sıkıntıyla uğraşan ve hayli zor zamanlar geçiren bir kişiye yapacağı yardımla hem Allah rızasını kazanacak hem de hayırla anılacaktır.

Rüyada Kazara Birini Öldürmek

Rüyada kazara birini öldürdüğünü gören kişi için açığa çıkacak bir sır vardır. Bu sır kişinin sakladığı bir sır değildir. Etrafında olan kişiler, dostları ya da ailesi tarafından saklanan bir hadiseyi duyacaktır. Bu durum biraz sıkıntılı zamanlar geçirilmesine sebep olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın