Rüyada Kardeşle Kavga Etmek

Rüyada kardeşle kavga etmek rüya sahibinin hane halkıyla ya da akrabalarıyla yaşayacağı tatsız hadiselere işaret eder. Akrabalarıyla veya çekirdek ailesiyle bazı konularda tartışacağına, bu tartışmaların aralarında küslük yaratacağına, huzurunun kaçacağına ve ilişkilerin bir süre bozuk olarak gideceğine alamettir.
Başka bir yoruma göre, rüyasında kardeşiyle kavga ettiğini gören kişinin birinin hakkını yemesi, bir kişiyi incitmesi söz konusudur. Haksızlık ettiği kişinin gönlünü almadan ya da onunla helalleşmeden huzuru yerine gelmeyecektir. Bu bakımdan bu rüya uyarıcı mahiyette olabilir.

Rüyada Kardeşle Küsmek

Rüyasında kardeşiyle küstüğünü görmek üç farklı şekilde tabir edilir. Bunlardan biri, kişinin haksızlığa uğraması, sevdiği ve inandığı bir kimse tarafından incitilmesi ve bunun sonucunda da hayal kırıklığı yaşayacağı şeklindedir.
Diğer yoruma göre ise bu rüya, kişinin dargın olduğu birileri varsa, onlarla barışıp aradaki küslüğü sona erdireceği manasındadır.
Bazı rüya tabircileri rüyasında kardeşiyle küstüğünün gören kişinin hanesinden uzak bir memlekete gideceğini söylerler. Evinden yurdundan bir vesileyle uzaklaşmak zorunda kalan kişinin bu yüzden yaşayacağı hüzünlü zamanlar ve çekeceği hasretler vardır.

Rüyada Kardeşle Tartışmak

Rüyasında kardeşiyle tartıştığını gören kişi bazı huzursuzluklar yaşar. Bu huzursuzluklar çok güvendiği birinin onu adeta sırtından vuracak kadar şaşırtması, ihanete uğraması yüzünden olabilir. Rüya sahibi gerçek hayatta da sevdiği bazı kimselerle tartışabilir ve bu tartışma istemediği yerlere varabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın