Rüyada Gökdelen Görmek

Maddi açıdan hayırlı bir rüyadır. Rüyada gökdelen görmek ticaretle uğraşan kimseler için hızlı bir yükselmeye işarettir. Bu gelişimle beraber eğer azimli olup, çalışma temposunu düşürmeden gayret göstermeye devam ederse kendi sektöründe çok başarılı bir marka sahibi olacağı rivayet edilir.

Rüyada Gökdelene Çıkmak

Rüyada gökdelene çıkmak meslek hayatı içerisinde kendi mevkisini yükseltmeyi başaracak ve istediği kariyeri başarıyla elde edecektir. Kıdemli bir noktaya ulaştığında da hem maddi açıdan refaha ulaşacak hem de bu maddi refahın sağladığı huzurlu bir ortama sahip olacaktır.

Rüyada Apartman Görmek

Rüyanızda bir apartman gördüyseniz, sabırlı ve azimli olmanız gereken bir döneme kendinizi hazırlamalısınız. Çünkü rüyada apartman görmek genel olarak problemlerin geleceğini ve bu problemlerin gösterilen ekstra gayret ile kolayca aşılabileceğini işaret eder.

Rüyaları tabir ederken sadece tek bir olayın tabirini ele almak yanlış olur. Çünkü rüyanın bir bütün olarak ele alınması bile yetersiz kalır ve rüya sahibinin karakteri, içinde bulunduğu durum gibi diğer önemli noktaları da tabir içerisine katmak gerekir. Bu açıdan bakıldığında rüyada apartman görmek tek başına biraz sıkıntılı bir tabir gibi görünse de diğer unsurlarla beraber düşünüldüğünde sizin gelecekte işinizde iyi noktalara gelebileceğinizi de rivayet edebilir.

Rüyada Gökdelen Yıkılması

Rüyada gökdelen yıkılması, rüya sahibinin yakın çevresi ile ilişkilerinde biraz alttan alması gereken durumların içerisine gireceğine delalettir. İnatçı bir tavır takınarak devam eden tartışmalar veya anlaşmazlıklar, çözümlenmek yerine daha da kördüğüm halini alır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın