Rüyada Gül Bahçesi Görmek

Zor bir dönemin işaretçisidir. Rüyada gül bahçesi görmek rüyanın görüldüğü zaman itibariyle rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine delalettir. Bahçenin genişliği bu sıkıntının büyüklüğünü ve sürekliliğini ifade ederken bahçedeki güllerin rengi de sıkıntının ne ile alakalı olduğunu açıklar. Sarı bir gül bahçesi görmek, şifasız hastalığa,

Rüyada Bahçeden Gül Koparmak

Hayırlı rüyalardandır. Rüyasında bahçeden gül kopardığını gören kimsenin, gerçek hayatında kendine dert ettiği, kendisini kederlendiren sıkıntıların kolay bir şekilde aşılacağı rivayet edilir. Kopartılan gülün rengine göre tabirler de şekillenir. Örneğin; beyaz gül kopartmak Hac ibadetinin gerçekleştirileceğine, sarı gül kopartmak şifaya ve uzun ömre, kırmızı gül kopartmak özel hayatta karmaşanın yerini huzur ve dinginliğin almasına, siyah gül kopartmak ise dertlerden arınmaya delalettir.

Rüyada Gül Dikeni Görmek

Rüyada gül dikeni gören kimsenin, rüyayı gördüğü dönemde çeşitli dertlerle uğraşmak durumunda kalacağı rivayet edilir. Öyle bir rüya gördüyseniz bu süre boyunca birbirinden farklı dertlerle uğraşarak kendinizi yorabilirsiniz. Bunun olmasını engellemek adına hayattan zevk alınan ve yalnız başına gerçekleştirilebilen aktivitelere yönelebilirsiniz.

Rüyada Gül Bahçesi Sahibi Olmak

Hayra yorulan rüyalardan değildir. Bu rüya, kişinin etrafındaki insanlara karşı gaddar ve zalim bir tavır içerisinde olduğunu, güçlü yönünü farklı biçimlerde kullanarak çevresine zulüm ettiğini rüya sahibine bildirir. Böyle bir rüya gördüyseniz ve vicdani muhakeme yapınca bu tabirde bir parça dahi olsa haklılık olduğunu düşünüyorsanız, kendinizi biraz inzivaya çekmeli, ibadet etmeli ve biraz daha alçakgönüllü olmalısınız.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın