Rüyada Anlatmak

Rüyada anlatıcı olduğunu ve bir şeyler anlattığını gören kişinin öğüt vereceği, karşısında ondan yardım isteyen birinin olacağı ve kendi hayatından edindiği tecrübeleri ile o kişiye yardım edeceği söylenir. Maddi ve manevi olarak güçlü olan kişi tüm elindekileri paylaşacak demektir. Rüyada anlatmak aynı zamanda hata yapan bir tanıdık ile aranın düzelmesi şeklinde de yorumlanmaktadır.
Aile içerisinde yaşanan sıkıntılar ve istenmeyen olaylardan dolayı yaşanan olayların kolay bir şekilde çözüleceği ve iş yerinde yaşanan büyük sıkıntıların kısa süre içerisinde çözüleceğine de işaret eder. Eğitim hayatını sürdüren kişilerin aynı zamanda kariyerine de başlayacağı ve ufak adımlar ile ilerlemeye devam edeceği söylenir.

Rüyada Masal Anlatmak

Rüyada ufak bir çocuğa masal anlattığını gören kişiler örnek birer ebeveyn olmaya başlarlar. Çocuklara masal anlatan kişiler kendi hayat tecrübelerini çocuklarına aktarırlar. Çocuk sahibi olan ve bu rüyayı gören kişilerin ise çocukları ile aralarındaki bağın asla azalmayacağı işaret edilir.

Rüyada Yetişkin Birine Masal Anlatmak

Evladına her zaman büyük bir destek olacağı söylenen rüya sahibi kişiler aynı zamanda çocuklarının yaptıkları hataları da affedecek demektir. Yetişkin bir kişiye masal anlatılması ise o kişinin kandırılacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kişinin karşısındaki kişiye masal anlatması o kişiyi menfaatleri için kullandığına işaret eder.
Ayrıca bu rüya akademik bir kadroda görev alınacağı ve önemli bir şirketten iş teklifinin alınacağına da yorulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

gülizar özer

rüyamda evleniyordum tüm herkes vardı eş dost akraba am tam damadı görüyodum biti bu nedemek