Rüyada Gök Görmek

Rüyada gök görmek oldukça hayra yorulan bir rüyadır. Kişinin başında bulunan sıkıntılardan kurtulacağına, mutlu mesut günler yaşayacağına, iş yaşamında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük kazançlar elde edip, büyük başarılara imza atacağına, kendisine sorun yaratan olaylardan kurtulacağına, kendisini üzen ve problem çıkaran insanları yaşamından çıkaracağına işaret eden, her anlamda insanın kişisel gelişimi açısından önemli ve özel, olumlu anlamları olan bir rüyadır.

Rüyada Gök Gürültüsü Duymak

Kişi eğer rüyasında gök gürültüsü duyar ise bunun anlamı şudur: Rüyayı gören kişinin karşısına büyük fırsatlar çıkar, büyük kazançlar elde eder, inanamayacağı derecede büyük hayal edemeyeceği mutluluklar ve sevinçler yaşar. İşle ilgili sorunları aştığı gibi, karşısına çok da büyük fırsatlar çıkar.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Şimşek Görmek

Eğer kişi rüyasında gök gürültüsü ve şimşek görür ise bu şu şekilde yorumlanır:   Bu kişinin iş yaşamında büyük başarılar olup, çok ciddi anlamda paralar kazanır, sorun yaratan, kendisini aldatan kişiler ile yaşadığı problemler ortadan kalkmaya başlar, elde ettiği başarılar yüzünden çevresinde kendisini kıskanan insanlar olacağı ama yoluna durmadan devam edeceği biçimde yorumlanır.

Rüyada Gök Yarılması

Rüyada gök yarılması olumlu anlamlar içermeyen bir rüyadır ve hayra yorumlanmaz. Yapılan rivayetlere göre kişinin ortaklaşa giriştiği bir işte sorunlar yaşayacağına ve ortaklığın bozulacağına, işlerin bir süre ters gidip, sıkıntılar yaşanacağına işaret eden bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın