Rüyada Gıdıklanmak

Rüyada gıdıklanmak oldukça olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi özünde oldukça güçlü bir kişidir. Yaşam karşısında umudunu ve gülümsemesini asla kaybetmez. Başına ne gelirse direnci ve azmini kaybetmez.  Ölümden başka her şeyin çaresi olduğunu bilir. Zorluklar onun mücadele gücünü elinden almaz. Her durum karşısında bir çözüm bulur. Bedenini ve ruhunu her dem genç tutar ve çevresinde de pozitif halleri ile tanınır.

Rüyada Birini Gıdıklamak

Kişi eğer rüyasında birini gıdıklar ise bunun anlamı tam olarak şudur: Çevresindeki kişilerden birisi zor durumdadır ve bu kişi ona yardım eder. Onun yaşamındaki zorlukları giderir, sorunları gidermesine yardımcı olur. Hayatının düzene çıkmasına katkı sunar.Tüm bunlara bağlı olarak da gururlanacağı şeyler yapar.

Rüyada Gülmek

Rüyasında gülen kişi tıpkı gerçek yaşamda olduğu gibi. Mutlu olur, güler ve başına oldukça olumlu şeyler gelir. Yüzünün gülmesine neden olacak şeyler yaşar.

Rüyada Gıdıklandığını Görmek

Kişi eğer rüyasında gıdıklandığını görür ise o zaman mal ve mülk sahibi olur, kendisini kurtaracak durumlar yaşar, işler istediği gibi gider, güzel günler görür. Yarınlara olan inancını asla kaybetmez.

Rüyada Ayağının Gıdıklandığını Görmek

Kişinin rüyada kendi ayağının gıdıklandığını görmesi son derece olumlu anlamları olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin yaşamına bolluk, bereket gelir. Hayatında sıkıntılar olmaz. Yüzünde gülümseme bitmez. Mutluluğa ve huzura kavuşur. Her şey istediği gibi gerçekleşir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın