Rüyada Gözetlenmek

Rüyada gözetlenmek iki farklı biçimde yorumlanan bir rüyadır. Bir rivayete göre olumlu anlam içerirken, bir diğer anlamı tamamen olumsuzdur. Olumlu anlamına bakıldığında karşımıza şu çıkar: Rüyayı gören kişi mutluluk halinde yoluna devam eder, dünyanın nimetlerinden faydası ile yararlanır. Afiyete erer, şifa bulur, tüm yaşamdan beklentileri gerçek olur. Olumsuz anlamı olarak bakıldığında ise kişinin yaşamında bir takım korkular olacağına, bu korkulardan dolayı uykularının kaçacağına, mutlu olamayacağı, sıkıntılı bir süreç yaşayacağına işaret eder, bu rüyayı gören kişi uzun bir süre mutsuzluk yaşar.

Rüyada Takip Edilmek

Kişi eğer rüyasında takip ediliyor ise kişinin bir türlü cesaret edip, adım atamadığı bir durum vardır ve bu rüya bununla ilgili bir tür ikaz niteliğindedir. Bu durum işle ilgili olabileceği gibi, özel yaşamıyla ilgili de olabilir. Eğer kişi bu cesaret edemediği adımı atarsa belki de  amacına ulaşacak biçimde yorumlanır.

Rüyada İzlenmek

Kişi eğer rüyasında izlendiğini görür ise bu son derece olumlu anlamlar içerir. Buna göre en basit ifadeyle, bu rüyayı gören kişinin keyfi yavaş yavaş yerine gelir. Yeniden heyecanlanmaya başlar ve kendisine yeniden umut verecek gelişmelerin olacağına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Evin Gözetlenmesi

Bu rüyayı gören kişinin başarıları ile aile yaşamındaki huzuru ile mutluluğu ile çevresindeki insanların kendisine imrendiğine, gıpta ettiğine hatta kimilerinin kıskandığına rivayet olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın