Rüyada Gergedan Görmek

Rüyada gergedan görmek, büyük bir mevki anlamına gelir. Gergedanı çektiğini görmek, bu kişiden haksız olarak yani haram olan bir mal alacağı anlamına gelir. Gergedana bindiğini görmek; yüksek mevkideki insana ulaştığı anlamına gelir. Rüyada gergedan görmek, büyük bir melike yorumlanır.

Rüyada gergedan görmek, pek iyiye yorumlan­maz. Kişinin rüyasında gergedan görmesi, onun yaramaz bir adamla karşılaşacağına, bu adamın sert kaba biri oldu­ğuna, insanları incittiğine işaret olarak yorumlanmıştır.

Bir kimsenin rüyasında bir yerde gergedanın kendisine hücum ettiğini (saldırdığını) görmesi, düşmanlarından ge­lecek zarara işarettir. Rüya sahibi düşmanlarından zarar görür denmiştir.

Bir kimsenin rüyada ölü bir gergedan görmesi, düşmanları­nın şerrinden ve verecekleri zarardan kurtulacağına işa­rettir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında bir gergedanın kendisinden korkarak ürküp kaçtığını görmek, rüya sahibinin düşmanlarına galip (üs­tün) geleceğine işaretle tabir olunur.

Rüyasında bir gergedana bindiğini gören kişi, kendisiyle aynı vasıf ve özelliklere sahip olan düşmanını alt edip yener denmiştir. Bir kimsenin rüyada gergedana bindiğini görmesi, o kimsenin, büyük bir devlet adamından birisini yenmesine işâret eder

Rüyada gergedan görmek, büyük bir dev­let adamına işâret eder.

Bir kimsenin rüyada gergedan çektiğini görmesi, o kimsenin, zorba ve büyük bir dev­let adamından haksız olarak mal elde etmesi­ne işâret eder.

.

Bir yanıt yazın