Skip to Content

Rüyada Fatiha Süresini Okumak

Rüyada Fatiha süresini okumak, rüyayı gören kişinin yaşadığı zorluklardan kolaylığa çıkacağına, kazancının artacağına, geçirdiği sıkıntılı günlerden sonra feraha ereceğine delalet eder. Rüyada Fatiha süresinin bir başkasının okuduğunu duymak ise rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde maddi anlamda gelişmeler ile karşılaşacağına ve bu sayede de mal sahibi olacağına yorumlanıyor.

Rüyada Fatiha Süresini Görmek

Rüyada Fatiha süresini görmek, rüyayı gören kimsenin Allah katında hayırlı bir kul alacağına ve ibadetlerinin kabul olacağına delalet eder. Aynı zaman da bazı âlimlere göre ise rüyada Fatiha süresi görmek hac vazifesini yerine getirmek olarak delalet eder. Rüyada Fatiha süresi görmek oldukça hayırlı bir rüya olup hayır kapılarının açılacağına, her kazancının ve evinin bereketleneceğine tabir olunur. Bazı âlimlere göre rüya sahibinin hastalıklardan uzak olmaya, sağlıklı olmaya, dini açıdan tüm vecizeleri yerine getirebilmeye de yorumlanır.

Rüyada Süre Görmek

Rüyada süre görmek, rüyayı gören kişinin Allah katında dualarının kabul edileceğine, dini vecizelerine yerine getiren bir kul olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinin her daim bereketli olacağına, sağlıklı olmaya da delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyada süre görmek, rüyayı gören kişinin ilim ve irfan sahibi olduğuna, toplum içinde saygın ve itibarlı bir kimse olduğuna delalet edip, itibarının her daim onula olacağına delalet eder.