Rüyada Deodorant Görmek

Rüyada deodorant görmek veya kullanmak, içsel gücünüzü aktive etmek, ruhunuzu yenilemek, zararlı ve yıkıcı davranışlardan kurtulma beceriniz ile ilgilidir. Ancak rüyada deodorant görmek, rüyada deodorant kullanmak veya rüyada deodorant satın almak aralarında bazı farklılıklar vardır.

Rüyada deodorant görmek; kendiniz veya çevreniz hakkında (koku giderme özelliğinden dolayı) bir şeyleri değiştirme isteği veya daha cazip hale getirme arzusu, hoş olmayan veya sakıncalı bir konunun üzerini örtmek, kendinizi iyi ve bakımlı göstermek ya da başkalarını rahatsız etmekten kaçınma arzusu simgeleyebilir.

Rüyada Evde Deodorant Görmek

Bu rüya eğer sıklıkla deodorant kullanıyorsanız, günlük bir rutininizi de hatırlatabilir. Eğer kullandığınız bir şey değil ise gizlemeniz gereken bazı kişisel sırlarınız hakkında uyarı veren bir rüya da olabilir. Daha doğru bir yorum için rüyada gördüğünüz diğer detayların da anlamlarına bakılmalıdır.

Rüyada Deodorant Kullandığınızı Görmek

Rüyada deodorant kullandığınızı görüyorsanız, sizinle ilgili başkalarının hoş olmayan düşüncelerini durdurmak istediğinizi düşünüyorsunuz demektir. Rüyanızda koltuk altınıza deodorant sıktığınızı görürseniz, bu, güçlü karakteriniz yüzünden engelden kaçınabildiğiniz, sıkıntılarınızı bastırabildiğiniz veya üstesinden gelebildiğiniz anlamına gelebilir. Karşı cinsle alakalı bir eylem hazırlığı içerisinde görülen rüyada deodorant; musallat olan kokuyu gidermekle ilgili can sıkıcı bir randevuyu işaret edebilir.

Rüyada Deodorant Aldığını Görmek

Rüyanızda koltuk altından gelen koku, sizi deodorant almaya teşvik ediyor ise bazı gizli planlarınız için hazırlık aşamasında olduğunuzu gösterir. Satın alma amacınız bir hediye ise hediye alacağınız kişinin sırdaşınız olduğunu ve onun iyiliği için çalıştığınızı gösterir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın