Skip to Content

Rüyada Felçli Görmek

Rüyada felçli görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişilerin düşüncelerine aşırı önem verdiğine, etrafında kötü ve rezil bir duruma düşmemek adına oldukça dikkatli, itinalı, mantıklı ve akıllı hareket etmeye çalıştığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresi tarafından dışlanmamak için ardından kötü söz söylenmemesi için çabaladığına ve iftiraya uğramaktan korktuğuna delalet eder.

Rüyada Kendini Felçli Görmek

Rüyada kendini felçli görmek, rüyayı gören kişinin kendini kötülüklerden koruduğuna delalet eder. Yalandan, iftira atmaktan, zinadan her daim kendini sakının rüya sahibinin kul hakkı yemekten ve insanlara haksızlık yapmaktan sakındığına delalet eder. Allah’ın sevgili kulları arasında girmek için çaba harcadığına ve kötülüklerden uzak durduğuna tabir edilir.

Rüyada Felçli Birinin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada felçli birinin yürüdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hayatında olan ve bitmeyecek dediği sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet eder. Hayallerinin sonunda gerçekleşeceğine, umudunun tükendiği ve olmaz artık dediği isteklerinin gerçek olacağına, ulaşılmaz dediği hedeflere kolaylıkla ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Felç Geçirdiğini Görmek

Rüyada felç geçirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayatında oldukça büyük bir olay yaşanacağına, adeta hayatına damga vuracak olan bir olay yaşayacağına ve oldukça hayırlı ve güzel gelişmeler ile karşılaşacak olmaya delalet eder. Aydınlık günlerin geleceğine, her şeyin artık daha olumlu şekilde olacağına, karamsarlıkların ve belirsizliklerin artık son bulacağına yorumlanır.