Rüyada Fare Yavrusu Görmek

Rüyada fare yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin bir düşmanı olduğuna fakat bu düşmanın oldukça güçsüz olduğuna delalet eder.  Düşman güçsüz olduğu için çeşitli hilelere başvurarak zarar vermeye çalışacağına yorumlanır. Rüyada fare yavrusunu elde tutmak ise bu düşman ile arkadaş olunduğu ya da olunacağı anlamına geliyor. Rüyada fare yavrusundan bir şey almak ise düşmandan menfaat sağlamak olarak yorumlanır.

Rüyada Fare Yavrusunun Eve Girdiğini Görmek

Rüyada fare yavrusunun eve girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunana evine girip çıkan bir düşmanını olduğuna fakat bu düşmanın oldukça güçsüz olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin tarafından onun iyiliğini istemeyen, onu kıskanan ve hasetlenen bir kimsenin varlığına yorumlanıyor.

Rüyada Fare Yavrusunun Eve Yuva Yaptığını Görmek

Rüyada fare yavrusunun eve yuva yaptığını görmek,  rüya sahibinin düşmanının akrabalarını arasında bulunduğuna delalet eder. Rüyada gördüğünüz yavru farenin evin içinde cirit attığını ve oynadığını görmeniz ise aileniz içinde bulunan bir kişinin size düşmanlık beslediğine, başarılarınızı kıskandığına ve haset ettiğine delalet eder.

Rüyada Fare Yavrusunu Öldürdüğünü Görmek

Rüyada fare yavrusunu öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin düşmanına karşı galip geleceğine, düşmanın kim olduğunu anlayıp ondan uzaklaşacak olmaya delalet eder.  Rüyada fare yavrusunu evinin içinde öldürdüğünü gören ise akrabasının onun için yaptığı hileli oyunu, kurmuş olduğu kötü niyetli planı bozar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın