Rüyada Evden Kovulmak

Hanedeki zorlu günlerin habercisidir. Rüyada evden kovulmak rüya sahibinin inatçılığının ev içerisinde gerçekleşen sorunların aşılmasını engelleyeceği tabir edilir. Yaşı küçük rüya sahiplerinin özellikle ergenlik döneminde bulunanların, bu tavırlarıyla aile büyüklerini üzeceği, sadece kendisini değil birçok kişiyi de beraberinde zor duruma sokacağı rivayet edilir. Rüya sahibi evli ve çocuk sahibi ise çocuğun bu tarz davranışlarda bulunabileceğine alamet olarak kabul edilir.

Rüyada Kovulmak

Genel olarak hayırla tabir edilen bir rüyadır. Rüya sahibinin talihinin açılacağı ve hayırlı kısmetleri olacağı rivayet edilir. Bunların yanı sıra huzuru ve ekonomik olarak refahı müjdeleyen bir rüyadır.

Rüyada Camiden Kovulmak

İslami olarak tabir edilen bu rüya, rüya sahibinin hak yolundan ayrılmayan, harama göz dikmeyen mübarek kimselerden olduğunu kendisine müjdeler. Ömrü boyunca ahlaklı ve adaletli olacağı tabir edilir.

Rüyada Evsiz Kalmak

Hayırla tabir edilemeyen rüyada evsiz kalmak, rüya sahibinin kendi kurulu düzeninden ayrılmak zorunda olacağına delalettir. Özellikle maddi açıdan yaşanacak zorlukların tasarruflu ve dikkatli olmaya özen gösterilmediği müddetçe artacağı işaret edilir. Başka bir tabire göre rüya sahibinin sıkıntılarını çözmek adına kapısını çaldığı insanlardan ret cevabı alacağı ve can sıkıntısı yaşayacağı rivayet edilir.

Rüyada Kaçmak Saklanmak

Gerçek hayatındaki hengamenin rüya sahibini çok etkilediği tabir edilir. Dolayısıyla rüyada kaçmak, karşılaşmak istemediğiniz, zarar görebileceğinizi düşündüğünüz kimselerden uzaklaşmak istediğinizi, rüyada saklanmak da bu sorunlardan yakın zamanda kurtulmaya rivayet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın