Rüyada Evinin Yandığını Görmek

Zorlu bir döneme delalettir. Rüyada evininin yandığını görmek kişinin hem hanesinde hem de mesleğinde gerçekleşecek olan zorlukları işaret eder. Bu dönemde rüya sahibinin duygusal anlamda pes etmemesi, çabalayarak tüm olumsuzlukların üstesinden gelmek adına dini vecibelerini yerine getirmesi ve dua etmesi gerekebilir. Mesleğini icra ettiği sıralarda hata yapmaması için özenli olması gerekir.

Rüyada Başka Bir Evin Yandığını Görmek

Yardıma ihtiyacı olan birine işaret eder. Rüya sahibinin tanıdığı birinin zor zamanlar geçireceği ve rüya sahibinin bu duruma seyirci olmak yerine elini taşın altına koyarak yardımcı olacağı rivayet edilir. Bu vesileyle hayır duası almaya delalettir.

Rüyada Çatının Yanması

Meslek hayatı üzerinden tabir edilir. Rüya sahibinin çalışma ortamında biraz talihsizlik biraz da dikkatsizlik sebebiyle ciddi problemler yaşamasına delalettir. Hanesindeki bireylerle ilişkisinde iş yerindeki büyük sorunlardan ötürü çatışmalar yaşayacağı rivayet edilir.

Rüyada Yangın Görmek

Eşyaların yandığı bir yangın görmek, bolluk ve bereketin habercisidir. Alevlerin yükseldiği görmek, kişinin ekonomik anlamda gelirinin artacağına işaret eder. Rüyada evinin yandığını görmek genel anlamda olumsuz olarak tabir edilse de başka bir tabire göre hayırlı haberlere delalet olarak kabul edilir.

Rüyada Yangın Söndürmek

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüya sahibinin hayatının her alanına huzurun hakim olacağı rivayet edilir. Şanslı bir dönemde olmasından ötürü karşılaşacağı fırsatları değerlendirerek çalışma hayatında yükseleceği, süregelen zorlukların çözülmesinin ardından, düzenli bir yaşama sahip olacağı işaret edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın