Rüyada Evinin Yandığını Görmek

Zorlu bir döneme delalettir. Rüyada evininin yandığını görmek kişinin hem hanesinde hem de mesleğinde gerçekleşecek olan zorlukları işaret eder. Bu dönemde rüya sahibinin duygusal anlamda pes etmemesi, çabalayarak tüm olumsuzlukların üstesinden gelmek adına dini vecibelerini yerine getirmesi ve dua etmesi gerekebilir. Mesleğini icra ettiği sıralarda hata yapmaması için özenli olması gerekir.

Rüyada Başka Bir Evin Yandığını Görmek

Yardıma ihtiyacı olan birine işaret eder. Rüya sahibinin tanıdığı birinin zor zamanlar geçireceği ve rüya sahibinin bu duruma seyirci olmak yerine elini taşın altına koyarak yardımcı olacağı rivayet edilir. Bu vesileyle hayır duası almaya delalettir.

Rüyada Çatının Yanması

Meslek hayatı üzerinden tabir edilir. Rüya sahibinin çalışma ortamında biraz talihsizlik biraz da dikkatsizlik sebebiyle ciddi problemler yaşamasına delalettir. Hanesindeki bireylerle ilişkisinde iş yerindeki büyük sorunlardan ötürü çatışmalar yaşayacağı rivayet edilir.

Rüyada Yangın Görmek

Eşyaların yandığı bir yangın görmek, bolluk ve bereketin habercisidir. Alevlerin yükseldiği görmek, kişinin ekonomik anlamda gelirinin artacağına işaret eder. Rüyada evinin yandığını görmek genel anlamda olumsuz olarak tabir edilse de başka bir tabire göre hayırlı haberlere delalet olarak kabul edilir.

Rüyada Yangın Söndürmek

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüya sahibinin hayatının her alanına huzurun hakim olacağı rivayet edilir. Şanslı bir dönemde olmasından ötürü karşılaşacağı fırsatları değerlendirerek çalışma hayatında yükseleceği, süregelen zorlukların çözülmesinin ardından, düzenli bir yaşama sahip olacağı işaret edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Figen Boz

Rüyamda gece evlerin ışıkları yanıyor. Birden uzaktan evlerin üstünde alevler gözüküyor. Çok kısa süreli oluyor ve sırayla bütün evlerin üstü yanıyor. Kısa sürdüğü için zarar fazla olmuyor. Evde kalabalığız. Televizyon açık ve dünyanın sonu olduğunu bir an herkes söylüyor. Kuran okumam gerektiği söyleniyor. Bu ne anlama geliyor?

Eda

Rüyamda evimde yangın çıkmış ama biz evde uyuyormuşuz. Başkaları gelip yangını söndürmüş. Sabah kalkıyorum evin kapısını açık görüyorum. Hafif duman kokusu var. Yangın mutfaktan çıkmış ve benim haberim olmadan söndürülmüş. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Tulay

Rüyamda ananemin eski evinde ben oturuyormusum çatıda yangın görüyorum ama bise yapmıyorum sonra itafiye geliyor sonduruyor alevleri gördüm itfaiye su sıkıyordu