Rüyada Ev Sahibi Olmak

Gerçek hayatta, koşuşturmalar içerisinde herkesin gelecekten bir hayali ya da beklentisi olabiliyor. Bu hayaller hedeflere dönüştüğünde ise iş yaşamındaki zorlu çalışma süreçleri hedeflere ulaşmada belirleyici bir rol üstleniyor. Bu doğrultuda rüyada ev sahibi olmak da gerçek hayattakine eşdeğer biçimde yorumlanabilen bir rüya… Ev sahibi olmak ile bir yuva kurmak arasında gidip gelen rüya tabirleri de bu noktada geçmişten bugüne kadar geçerliliğini koruyan durumları ifade ediyor.
Rüya sahibinin medeni durumuna göre şekil değiştiren rüyada ev sahibi olmak tabiri evliler için mutlu bir aile hayatı ve kiracılıktan ev sahipliğine geçiş olarak tanımlanabilir. Halihazırda evi olanlar içinse ev değiştirmek olarak da değerlendirilebilecek bu yorumların birçok alim tarafından rivayet edildiği güvenilir kaynaklarda doğrulanabilir bir nitelik taşıyor.

Rüyada Ev Almak

Elbette rüyada dahi olsa alınan evin niteliği de önem taşıyor. Eğer sıfır daire olarak bir ev alındığı rüyada görülüyorsa bu noktada atılacak adım sonrası sıkıntıların yaşanacağını göz önünde bulundurmak gerekir. Yüksek tavanlı bir ev gerçek hayatta geniş bir eve sahip olunacağının göstergesidir. Bunun yanında rüya sahibinin aldığı evin bahçeli olması durumunda hayatının geri kalanını görkemli bir şekilde geçireceği söylenir. Borçlulukla ya da birikimle olsun rüyada ev sahibi olmak hayırla tabir edilen rüyalar arasına girer ve konforlu, refah dolu yaşanacak bir ömrün işaretleri olarak göze çarparlar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın