Rüyada Esmerleşmek

Karanlık ve bunaltıcı bir rüyada esmerleşmek rüya sahibinin hayatında ummadığı kişiler tarafından beklenmedik bir vakitte üzülmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendine yakın hissettiği mevzu bahis insanın bu yanlışı yapmasının çok ciddi bir üzüntüye yol açacağı tabir edilir. Dolayısıyla çalıştığı kişilerden izin isteyerek dinlenmek zorunda kalacağı rivayet edilir.

Rüyada Birinin Esmerleşmesi

Rüyada esmerleşmek gibi tabir edilir. Özellikle mesleki anlamda yapılan bazı çalışmaların sonuçlanmasının peşi sıra rüya sahibinin problemlerle karşılaşacağına alamettir. Ekonomik anlamda ciddi kayıpların habercisidir.

Rüyada Esmer Kadın Görmek

Ferah bir rüyada esmer kadın gören kişinin çalışma ortamında verimli bir dönem geçirerek gelirini arttıracağı tabir edilir. Bu vesileyle maddi problemlerini çözerek refaha ereceği ve mesleğinde güzel ahlaklı biri sayesinde kariyer sahibi olacağı rivayet edilir.

Rüyada Bronzlaşmak

Genellikle hayra yorulan rüyalardandır. Rüya sahibinin hayatında hayırlı bir döneme gireceğine yorulur. Maddi açıdan verilen mantıklı kararların yüksek getirileri olacağı, parasal problemlerini sonlandıracağı ve refaha ereceği tabir edilir.

Rüyada Güneşte Yanmak

Güzel haberlerin alınacağı bir döneme girildiğini müjdeler. Rüya sahibinin özellikle ekonomik anlamda sıkıntılarının son bulacağı ve emeklerinin karşılığını alarak yüksek gelirler elde edeceği rivayet edilir.

Rüyada Sarışın Görmek

Kötü bir dönem atlattığı tabir edilen rüya sahibinin geçmişinden ders alarak ileriye yöneleceği ve temkinli olmayı elden bırakmadığı müddetçe eski sıkıntılı ve kötü günlerine tekrar dönmeyeceği rivayet edilir. Tecrübelerine güvenen ve özenli bir yaşama adım atan kişinin iç huzurunun hiç bozulmayacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!