Rüyada Dut Toplamak

Çok hayırlı bir rüya olan rüyada dut toplamak genel anlamıyla şifa bulmaya, huzura ve bolluğa işaret eder. Rüya sahibinin hayatında süregelen sorunlar varsa zaman içerisinde yok olacağı ve parasal olarak hiçbir zorluk yaşamadan refaha ereceği tabir edilir. Yaşam kalitesinin artacağı müjdelenir.

Rüyada Dut Ağacı Görmek

İç huzurun ve refahın habercisidir. Rüyasında dut ağacı gören kimsenin hayatında ciddi sorunlar olmayacağı ve maddi anlamda kimseye muhtaç olmayacağı tabir edilir. Sağlık problemlerinin de son bulacağı ve hanesine huzurun hakim olacağı işaret edilir.

Rüyada Dut Yemek

Kasvetli bir rüyada dut yediğini gören kişinin, rüyanın görüldüğü süreçte bazı sıkıntılar yaşayacağı ve bu sıkıntıları çok derinden yaşayacağı tabir edilir. Yine karanlık ya da bunaltıcı bir rüyada dut yemek başka bir tabire göre kişinin hayatındaki güzellikleri herkese anlattığı için nazar değeceğini işaret eder. Ferah bir rüyada bembeyaz dutlar yediğini gören kimsenin ise şansının kendisinden yana olacağı rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Dut Görmek

Hayırla tabir edilen beyaz dut görmek, mutluluk gözyaşlarına delalettir. Rüya sahibinin hayatında, özellikle hanesinde mutlu ve huzurlu günlerin yaşanacağı rivayet edilir. Meslek hayatında sağlam adımlarla ilerlemeye ve güzel bir imkan yakalamaya işarettir.

Rüyada Kırmızı Dut Görmek

Maddiyatı tabir eden bu rüyada, rüya sahibinin borçlarının ya da parasal anlamdaki sorumluluklarının giderlerin artmasına sebep olacağı rivayet edilir. Ferah bir rüyada kırmızı dut ise, meslek yaşamındaki güzel gelişmelerin habercisidir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!