Rüyada Ev Değiştirmek

Rüyada ev değiştirmek rüya sahibinin geleceğinden ziyade karakteri hakkında tabirlerde bulunur. Rüya sahibinin, gözü yükseklerde biri olduğuna, hayatı için hedef aldığı kalite standartlarını oldukça yüksek tuttuğuna alamettir. Bir başka tabire göreyse, rüya sahibinin aklında kalan bir ev için planlama yaptığına delalettir.

Rüyada Eşya Taşımak

Bekar bir kişinin rüyasında eşya taşıdığını görmesi, kendine ait daha ideal bir düzene geçeceğine delalettir. Kendi düzeninden, hayatından memnun olan bir kimsenin bu rüyayı görmesi ise, yapmak istediği başka büyük değişimleri gerçekleştirebileceği bir döneme girdiğini işaret eder.

Rüyada Başka Eve Taşınmak

Rüyasında başka bir eve taşındığını gören kimsenin, yeni bir ortama adapte olmakta zorlanacağına delalettir. Kendi sıkıntılarını çözümleyebilmek adına yeni bir ortama girmeyi göze alacak ve bu yeni ortamda yabancılık çekecektir. Diğer bir tabire göre ise rüya sahibinin geleceğinden ziyade, kısa süre içerisinde duygularının değişkenlik göstereceğini tabir eder.

Rüyada Taşınmak

Rüyasında kendi düzenini tamamen terk ederek, taşındığını gören kişinin mesleki hayatında atacağı adımları sağlam basmalıdır. Çünkü iş konusunda beklenilen ilerleyişin sağlanamayacağı bir döneme girileceği rivayet edilir. Başka bir tabire göre hanesine huzur ve refah geleceği delalettir.

Rüyada Başka Bir Şehre Taşınmak

Kısa ayrılıkları rivayet eden bu rüyayı gören kimsenin maneviyatını güçlü tutması bu dönemi atlatmasına yardımcı olacaktır. Bu rüya çok zorlu olmayacak kısa bir ayrılığı rivayet etse de bu dönemde sağlıklı ve mantıklı kararlar vermek önemlidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın