Rüyada Çatı Katı Görmek

Rüyada çatı katı görmek genelde hayra yorulur. Sıkıntılı bir dönemden geçen kimsenin bu rüyayı görmesi tüm sıkıntılarının dertlerinin son bulacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin kederlendiği durumların, özel hayatındaki ve yakın çevresi ile ilişkilerindeki karşıtlıklar, zıtlıklar birer birer bitecek ve daha güzel zamanlar başlayacaktır. Özellikle iş hayatında yeni gelişmelerin tam istediği şekilde gelişeceği kendisine müjdelenmiştir. Başka tabirlere göre de mesleki hayatında kariyer fırsatı elde edecektir.

Rüyada Çatı Katından Atlamak

Genel olarak sıkıntıyı rivayet eden bir rüyadır. Geniş bir anlamda hayali kurulan istekler, planlar ya da projelerin gerçekleşmesi aşamasında sıkıntılar çıkacağına ve bu sıkıntıların üzüntüye sebep olacağına delalettir. Kararlar alınırken biraz daha dikkatli olmalı ve daha mantıklı düşünmek bu tarz bir sıkıntının olmasını önleyecektir.

Rüyada Çatıya Çıkmak

İş hayatını dikkate alarak yorumlanan bu rüyada, rüya sahibinin mesleğinde kariyer yapacağı, terfi alacağı müjdelenmiştir. Rüya sahibi kimse, rüyasında çatıya kolayca çıkmışsa, şansı, talihi açık bir şekilde yükselir. Eğer tam tersi bir şekilde zorlanmış ise işleri de zor olacağı ancak azim ve hırsla üstesinden geleceği rivayet edilir.

Rüyada Bodrum Kat Görmek

Rüyanızda bodrum kat görmüşseniz eğer bu dönemde biraz depresif olabilirsiniz. Kendinizi yorgun, devasız ve sıkıntıda hissedebilirsiniz. İbadet etmeyi ihmal etmeyerek biraz daha maneviyatınızı güçlendirebilirsiniz. Kendinizi iyi hissedebilmek için, hem bedeninize hem de ruhunuza dikkat edebilirsiniz. Eğer rüyanız ferah bir rüya ise bu dönemde sıkıntısız geçecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın