Rüyada Cuma Namazı Kılmak

Rüya sahibine güzel ahlaklı bir kimse olduğunu müjdeleyen bir rüyadır. Rüyada cuma namazı kılmak Allah adına yapılan her sevabın, her davranışın bir karşılığı olduğu, Allah’ın kendisinden razı olduğu kendisine müjdelenmiştir. Kendisinin ve ailesinin boğazından geçen lokmaların helal olduğu, az bile olsa kazancının bereketiyle geldiği ve geleceği, rivayet edilir.

Rüyada Sabah Namazı Kılmak

Hayra yorulan rüyalardan biridir. Rüyada sabah namazı kıldığını gören kimse mesleki alanda kendisini geliştirerek maddi açıdan refaha kavuşacağı rivayet edilir. Hayatında sorunlar olsa dahi kısa süre içerisinde çözülecek sorunlar olduğundan çok ciddi bir telaşa kapılmamalıdır.

Rüyada Cami Görmek

Bu rüya, rüya sahibine geleceğe dair değil rüya sahibinin karakteri hakkında bilgi verir. Güzel ahlaklı bir kimse olduğu, çevresindeki insanların da dürüstlüğü, adaletli oluşu ve temiz kalpliliğinden ötürü onu sevip saydığı rivayet edilir.

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüya sahibi bekar bir kişi ise, mesleki anlamda geliştireceği fikirler ve yönetim becerisi ile ciddi bir maddi gelir elde edeceği ve mutlu bir birlikteliğe başlayacağı rivayet edilir. Güzel bir hayata sahip olacağı, rüya sahibine müjdelenmiştir.

Rüyada Cemaatle Namaz Kılmak

Rüyanızda cemaat ile namaz kıldığınızı görüyorsanız eğer bu dönemde küçük bir problemle karşılaşabileceğiniz rivayet edilir. Ancak bu sıkıntı çevrenizden sizi seven kimselerin yardımı ile çok kolay bir şekilde atlatılabilir. Gerçek hayatınızda dargınlık taşıdığınız ya da size darılmış bir kimse ile barışacağınız, az da maddi olarak rahatlayacağınız, huzurlu bir dönem size müjdelenmiştir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın