Rüyada Ev Bakmak

Rüyada ev baktığını görmek kişinin baktığı eve göre farklı yorumlanır. Eğer baktığı ev ferah, ışık alan, huzur veren, geniş bir ev ise rüya sahibi gerçek hayatta da feraha erer. Ona sıkıntı veren ve strese sokan bazı durumlar aydınlığa çıkar. Çözülmemiş bir işi varsa çözülecek demektir. Baktığı ev iç karartıcı, kasvetli ya da dar bir evse kişi gerçek hayatta da bir darlığa düşecektir. Ona huzursuzluk verecek, üzecek bir hadiseyle karşılaşacaktır.

Rüyada Ev Almak

Rüyada ev almak da ev bakmak gibi benzer bir şekilde yorumlanır. Rüyasında ev alan kişi, eğer ev güzelse mutlu olacağı bir şey yaşar. Sevinç duyacağı, yüzünün güleceği bir kısmet yakalar. Eğer bakıp da aldığı ev kötü, bakımsız bir ev ise bu durumda rüya sahibinin şansı azalır. Üzüleceği bir hadiseyle huzuru kaçar.

Rüyada Satılık Ev Bakmak

Rüyada satılık ev bakmak bir muradın gerçekleşeceği şeklinde tabir edilir. Çaba harcadığı ve hedeflediği bir şeyi elde edecektir. Bu rüya bazen bilinçaltının yansımadır. Kişinin bir mülk edinme niyetinin rüyaya dönüşme şeklidir.

Rüyada Kiralık Ev Bakmak

Rüyada kiralık ev bakmak da rüyada ev satın almak gibi kişinin gerçek hayattaki niyetinin rüyaya yansımadır. Bu kişi bir başka muhite gitmek, yaşadığı yeri değiştirmek gibi bir arzu içindedir. Bu arzu daha gösterişli bir evde yaşamaya isteği de olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın