Rüyada Eşya Toplamak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Eşya Toplamak

Rüyada eşya toplamak hayırlara işarettir. Rüyasında eşya topladığını gören kişi, zor dönemlerden geçer ve bu dönemi sıkıntılardan kurtularak atlatır. Hatta sonunda büyük bir başarı dahi kazanır. Dostlarından ya da ailesinde destek alır, böylelikle problemlerin üstünden daha çabuk gelir.

Rüyada Evden Eşyaları Toplamak

Rüyada evden eşya topladığını gören kişi yaşam alanını değiştirerek yeni bir başlangıç yapabilir. Komşularını, çevresini değiştirip başka bir çevreye girebilir. Bu rüyanın bir başka yorumu ise kişinin iş hayatıyla ilgilidir. Bu rüya çok büyük ticari başarılar ve kazançlar şeklinde tabir edilir.

Rüyada evdeki eşyaları toplamak, bu eşyaları evden çıkarmak için değil de evi düzene sokmak içinse bu iyiye işarettir. Ev ahalisi arasın husumeti ya da kırgınlığı olan kişilerin barışacağı manasına gelir.

Rüyada Eşya Toplayıp Taşınmak

Rüyada eşyalarını toplayıp bir başka yere taşındığını görmek rüya sahibinin mutlu olacağına işarettir. Bu rüya bir başka muhite taşınmak, hayatının yönünü değiştirmek, büyük şeyler kazanmak şeklinde yorumlanır. Hayatı daha güzel, daha çok imkâna sahip olarak geçecektir.

Rüyada Eşyaları Valizde Toplamak

Rüyada valize eşya toplamak kişinin ticari hayatındaki bir rekabetin üstesinden büyük bir galibiyetle gelmesine delalettir. Bu kişi ticari rakiplerinin ya da sektörün ileri gelenlerinin dikkatini çekecektir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. gülizar akalan

    merhaba ben rüyamda kuzenım ve ailesinin yapmış olduğu kazadakı temiz eşyları toplayıp ihtiyac sahiplerine verecegimi görüyordum ama teslim etmeden uyandım. ruyamda kuzenlerimde vardı. yengem istemedı ama ben gende topladım. anlamı ne olabilir . tesekkür ederim şimdiden

  2. Güllü mutlu

    Rüyamda bilmedigim bir yerde cok sarsintili deprem oluyor ben surekli kelimeyi tevhit söylüyorum insanlara kaçmayin kelimeyi şahadet getirin diyorum kendimde söyleyim diyorum ama kelimeyi tevhit söylüyorum o esnada dayimda uyuyor onuda uyandırmaya çalışıyorum sende şöyle diyorum ve hemen ertesi gece yer altında lavlarin kaynadigini hissedip başka biryere gitmek icin elbiselerimi esyalari topladigimi birseyi bulamayıp aradığımı sonrada bulup babamın arabasının bagajına koyup şimdi gidebiliriz dedim

  3. Meryem avcı

    Rüyamda kendi eşyaları toplayıp evi terketmeye hazırlanıyordum acaba anlamı nedir??

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste