Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek birkaç farklı şekilde yorumlanır. Bunlardan biri, eğer rüya sahibi evliyse yaşanacak olumsuz hadiseler olacağı yünündedir. Fakat bu hadiseler daha sonra kişinin hayrına neticelenecektir. Yine evli bir kimsenin bu rüyayı görmesi maddi olarak bazı kayıplar yaşayacağı manasına gelebilir. Bekâr bir kimsenin rüyasında eski sevgilisini görmesi ise yuva kurmaya işarettir. Rüyayı gören kişinin ya da rüyasında gördüğü kişinin evleneceğine delalettir.

Rüyasında eski sevgilisinin evlendiğini görmek bir bilinçaltı rüyası da sayılabilir. Rüya sahibinin bu konuda kafasında soru işaretleri kalmış ya da bir pişmanlık yaşıyor olabilir. Eski sevgilisini unutamayan ya da onunla evlenseydi hayatının daha iyi olabileceğini düşünen bir kişinin zihin dünyasının yansıması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak da birçok şekilde tabir edilir. Bunlardan biri kişinin aklının karışacağına ve hayatına dair konularda çok kafadan, çok ses çıkmasına işarettir. Bu onu kaygılı bir ruh haline de sürükleyecektir. Bir başka yorum ise sıkıntılı bir süreci, bir destek ile atlatacağıdır. Evraka dair bir işi varsa olumlu olarak neticelenecektir.

İslami açıdan bu rüyanın yorumu ise kişinin amelini gözden geçirmesi gerektiği konusunda bir ikazdır. Doğru yoldan saptığının alametidir. Niyetinin bozulduğuna, dini açıdan günah sayılacak işlere meylettiğine ve Allah rızasını göz ardı ettiğine delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın