Rüyada Eski İş Arkadaşını Görmek

Rüyada eski iş arkadaşını görmek tamamlanamamış bir meselenin ya da işi tamamlanacağı şeklinde tabir edilir. Rüyasında eski iş arkadaşını gören kişinin alacağı güzel bir haber vardır. Bu haber yeni bir girişimin veya işin haberi de olabilir. Bu eski iş arkadaşı eğer kadınsa güce, erkekse güzel bir işe işarettir. Başka bir rivayete göre ise bir müddettir görüşülmeyen ya da haber alınamayan bir kimse ile karşılaşılacak ve konuşulacaktır.

Rüyada Eski İş Arkadaşı İle Küsmek

Rüyada eski iş arkadaşı ile küstüğünü gören kişinin sosyal çevresinde bazı sorunlar yaşanır. Bu sorunlar, rüya sahibinin yalnız kalmasına ya da dışlanmasına sebep olabilir. Arkadaşlarıyla yaşayacağı problemler, kişinin hatalı davranışları neticesinde de olabilir. Diğer bir yoruma göre ise rüya sahibi herkese güvenmemeli, güvendiği kişileri gözden geçirmelidir.

Rüyada Eski İş Arkadaşı İle Sarılmak

Rüyada eski iş arkadaşına sarıldığını gören kişinin bir dileği gerçek olur. Ne zamandır arzu ettiği bir hayali yaşar. Bu kişinin kendisi için hayırlı bir talibi de çıkabilir. Rüya sahibi bir hanım, rüyada sarsıldığı kişi erkekse bu rüya bir gönül ilişkisine girileceği manasındadır. Rüya sahibi erkek ve sarıldığı kişi bir kadın ise bu da bir desteğe alamettir. Kişi alacağı bu destek ile sıkıntılı bazı meselelerin üstesinden gelecektir. Maddi ya da manevi olarak rahata erecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın