Rüyada Erkek Bebek Sevmek

Rüyada erkek bebek sevmek gören kişinin cinsiyetine göre farklı yorumlanır. Bu rüyayı gören de bir erkekse pek hayra alamet değildir. Rüya sahibinin düşmanı olan birinin varlığına işaret olan bu rüya, kişinin güçsüz anını ya da hata yapacağı anı kollamaktadır.

Rüyada sevilen erkek çocuğunun ten rengi beyazsa ve boyu da uzunsa bu kendini saklayan bir düşmanın habercisidir. Eğer rüyada görülen erkek bebek kısa boylu ve buğday ya da esmer bir tene sahipse bu büyük ve kuvvetli bir düşmana işarettir. Sarışın ya da sarıya yakın bir saç rengine sahipse, bu da yaşı daha büyük ve hatta yaşlı sayılan bir düşmana delalettir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyada erkek bebek emzirdiğini gören kişi bekâr ise yakın bir zamanda yuva kurup evlat sahibi olacaktır. Bu evlat kız bebek olur. Fakat bu rüyayı gören kişi evli bir kimseyse ve kendi çocuğunu emzirdiğini görüyorsa, o çocuk hayırlı bir evlat ve güzel bir insan olacaktır.

Rüyada Erkek Bebek Öpmek

Rüyada erkek bebek öpmek güzel bir gelişmeye, bu gelişme sonunda çok huzurlu olunacağına ve alınacak müjdeli bir habere işarettir. Rüyasında sarı saçlı bir erkek bebeği öptüğünü görmek güzel huylu, iyi bir insan ve iyi bir kul olacağının habercisidir. Rüyasında esmer tenli bir erkek bebeğini öptüğünü gören ise bir meselede başarı kazanacak ve hane içerisinde de itibar görecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın