Rüyada Ev Yaptırmak

Rüyada ev yaptırmak ortaklığa işaret olarak yorumlanır. Rüya sahibinin bir işe ortak olarak gireceği ya da çok kişinin olduğu bir projede yer alacağı ve bu işlerden kazançla çıkacağı şeklinde tabir edilir. Bu rüyanın bir başka yorumu ise kişinin hayatında eksik olan kısmı tamamlaması, arzusuna ulaşmasıdır. Bu arzu bir yuva kurmaksa evlenir, para kazanmaksa kazanır.

Rüyasında taş bir ev yaptırdığını gören kişi güce sahip olur. Kerpiçten ev yaptıran kişi malına haram karıştırır ya da haram bir mala meyleder. Çamurdan ev yaptıran kişinin tabiatının güvenilmez olduğuna delalettir.

Rüyada Geniş Bir Ev Yaptırmak

Rüyasında güzel ve geniş bir ev yaptırdığını görmek iki şekilde tabir edilir. Bunlardan birincisi kişinin sağlam temeller üzerine bir izdivaç gerçekleştirecek olmasıdır. İyi huylu ve ahlâklı bir kimseyle, say ve sevgi temelli bir evlilik gerçekleştirecektir. İkinci yorumu ise büyük bir maddi kazanç elde edeceğidir.

Rüyasında bir evi onarmak için yaptırmak ise kişinin yanlışlarını, hayattaki eksiklerini kapatmak için gösterdiği çabaya delalettir.

Rüya Yatırdığı Evin Yıkılması

Rüyasında yaptırdığı bir evin yıkıldığını ya da çöktüğünü görmek rüya sahibinin yıkılan umutlarını anlatır. Çok emek verdiği, hayalini kurup elde edeceğini düşündüğü bir meselede bütün emekleri boşa gidecektir. Bu rüya kişinin zaten olmayacak bir işin peşinden gittiğine de yorumlanır.

Rüyada yaptırılan bir evin yıkıldığını görmenin başka bir yorumu da, hane halkıyla olan muhabbetin yerle bir olması, çok ciddi problemler çıkmasıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın