Rüyada Etli Yemek Görmek

Rüyada etli yemek görmek, rüya sahibinin sorunlarının yakın zamanda biteceğine delalet eder. Ayrıca eğer hasta bir insan bu rüyayı gördüyse şifa bulacak demektir. Rüyada etli yemek yemek ise kişinin dedikodu yapacağını ve kötü sözler söyleyip günah işleyeceğini anlatmaktadır. Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı kişinin haramdan uzak durmaya çalıştığın da yormaktadır.

Rüyada et yemeği pişirmek hayırlı anlamlar içermektedir. Kazancı helal olacak ve evinde bereket eksik olmayacak demektir. Rüyada tavuk eti yemeği görmek, rüyayı gören kişinin başına bir bela geleceğini veya hayırsız işlere kalkışacağına yorulmaktadır.

Ayrıca pişmemiş et yemeği görülürse hayatınızda bazı yarım kalan işleri tamamlayacaksınız diye tabir edilir.

Rüyada Etli Pilav Yemek

Rüyada etli pilav yemek, bekar kişiler için evliliğe yorulmaktadır. Eğer evli bir kişi gördüyse evinde huzur ve muhabbet artacak demektir. Rüyada etli pide görmek rüya sahibinin şansının birdenbire açılacağına delalet eder

Rüyada et yemeği görmek ise kişinin aile ve iş hayatında istediğini elde edeceğini  anlatır.

Rüyada Tencerede Et Yemeği Görmek

Rüyada tencerede et yemeği görmek gene kişinin hayatında olan tüm dert ve problemlerin son bulacağını, refaha en yakın zamanda kavuşacağını anlatır. Eğer bunu yediğinizi gördüyseniz eskiden yaşamış olduğunuz maddi problemler artık sona erecek demektir.

Rüyada kemikli et yemeği görmek, kişinin kazandığı paranın son kuruşuna kadar helal olacağını ama yanlış bir hata yüzünden bunu kaybedeceğini anlatır. Aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına da delalettir

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın