Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyada evde kedi görmek, rüyayı gören kişinin evinde yakın bir zamanda hırsızlık gibi bir olay yaşanacağını anlatır. Bu rüya genel olarak olumlu şekilde yorumlanmaz. Eğer rüyada görülen kedi evde bir şeyleri karıştırıyor ise bu, evinize giren hırsızın yakalanmadan işini başarıyla bitirerek çıkacağını anlatır. İslami yorumcular rüyada evde görülen kedinin kişinin malını, mülkünü, hesap defterini, mirasını ve buna benzer ekonomik verilerini anlattığını söyler.

Rüyada kedi görmek, genel anlamda kişinin hayatında kendisine düşman olan bazı insanların olduğuna delalet eder. Bir başka yorumu ise rüyayı gören kişi eğer bir bayan ise yakın bir zamanda çocuk sahibi olacağını anlatır. Aynı zamanda kişinin hayatında laubali, samimiyetsiz, serseri, sorumsuz hareketler içinde olan bir erkek olduğunu da anlatır.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, rüyayı gören kişinin evinde veya işyerinde bir hırsız ile karşılaşacağını ve bu hırsızı yakalayıp zapt edeceğine yorumlanır. Rüyada kedi ile kavga etmek rüyayı gören kişinin çok yakın bir zamanda hastalık geçireceğini ve bu hastalıktan dolayı sıkıntılı bir dönem içine gireceğini anlatmaktadır.

Rüyada Kediye Dönüşmek

Rüyada kediye dönüşmek, rüya sahibinin bundan sonraki hayatını helal olmayan yollardan para kazanarak geçireceğini, hırsızlık yapacağını hakkı olmayan şeylere göz dikeceğini anlatmaktadır. Genel anlamda rüyayı gören kişinin haksızlık, rüşvet ve yolsuzluk içine karışacağını ve bu tür illegal yollara başvuracağını anlatmaktadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ayhankaratasli

Rüyamda mutfakta beyaz küçük tavrı kedi gördüm kediyi görünce tislamaya başladı ve tırnaklarını çıkardı bende üzerine kilim örtüp atmayı düşündüğüm sırada utandım anlamı nedir

Salim

Rüyamda evden kediyi eşimle kapıdan çıkarıyoruz. Sürekli geri giriyor ama sonunda çıkardık. Hemen akabinde kapıda hırsız gördüm. Bu rüyam ne anlama geliyor?