Skip to Content

Rüyada Eski Kız Arkadaş Görmek

Rüyada eski kız arkadaş görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Kişi şu anda sevgilisi olduğu halde bir kız arkadaşını gördüyse ilişkisini bitirecek demektir. Eğer kimse hayatında yokken böyle bir rüya gördü ise rüya sahibi yeni bir ilişkiye başlayacak demektir. Yani bu rüya kişinin yeni bir aşka yelken açacağına delalet eder. Bazı rüya yorumcuları eski kız arkadaş görmeyi ayrılığa da yormaktadır.

Rüyada Eski Sevdiği Kızı Görmek

Rüyada eskiden sevdiği kızı görmek kisinin şu an çok büyük bir maddi sıkıntı içinde olduğunu ve bu yaşadığı ekonomik problemlerin uzun bir dönem daha hayatında hakim olacağını anlatır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada eski sevgilisiyle konuştuğunu gören kişi bir problem yaşayacak ve kendisine düşman olan insanlarla uğraşacak demektir. Hayatında önemli ve kendisi için yararlı bir karar verecek ve sonrasında kendine olan güvenini arttıracak demektir. Eğer eski sevgilinizle tartıştınızı gördüyseniz çok güzel başlayan bir arkadaşlığınızın maddiyat nedeniyle sarsılacağını söyleyebiliriz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Rüyada eski sevgiliyle barışmak, rüyayı gören kişinin problemlerini unutturacak, sıkıntılarını kapatacak bir iş adımı atacağına ve bu yeni işi sayesinde çok güzel para kazanacağına, hatta hayalindeki evi alacağına delalet eder. Kendisinin de imkansız gördüğü bir olayı hayata geçirecek ve kendine güveni artacak demektir. Bu rüya aynı zamanda yaptığı bir hatayı telafi edeceğini, tekrar hata yapmamak için uğraşacağına anlatır.