Rüyada Eşşek Görmek

Rüyada eşşek görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının büyük başarılar ve zaferler ile dolu olacağına, aydınlık bir hayatın onu beklediğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatının başarılar ile dolu olmasının yanında mutluluk ve huzurun da onun ile olacağına hayallerine kavuşup arzu ettiği ne var ise ona sahip olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin son derece seki olduğuna delalet edip yüksek makamlarda işe girmeye ve güzel bir kariyere sahip olmaya da tabir olunur.

Rüyada Eşşek Eti Görmek

Rüyada eşşek eti görmek, rüyayı gören kişinin az bir maaş ile zor bir yaşam süreceğine, az olan geliri ile zar zor bir hayatı sürdüreceğine delalet eder. Rüyada eşşek etini yediğini görmek ise yakın zamanda maddi anlamada bir zarara uğrar. Rüya sahibinin tüm emeklerinin boşa gideceğine ve mutsuz bir hayatta delalet eder.

Rüyada Eşşeğe Bindiğini Görmek

Rüyada eşşeğe bindiğini görmek, rüyayı gören kişinin yeni yerler keşfetmeyi seven bir insan olduğuna delalet edip rüya sahibinin yakın zamanda çok istediği bir yolculuğa çıkacağına yorumlanıyor.

Rüyada Eşşek Kestiğini Görmek

Rüyada eşşek kestiğini görmek, rüyayı gören kişinin şer olarak delalet eder. Rüya sahibinin günahkâr olduğuna delalet edip toplum içinde de iyi birisi olarak anılmadığına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin adının çıkacağına, isminin lekelenecek olmasına ve toplum içine çıkamayacak bir duruma gelecek olmasına tabi edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın