Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek açık uçlu bir anlam ifade eder. Temel duygular, aşk ve cinsel hayatınız, kaygı, öfke gibi duygularınız ya da iş veya sosyal hayatınızdaki değişimleri gösterebilir.  Sessizce dalgaların denizde yükselip alçalmasını izlemek, gizli duygularınızı gösterir. Çok sevdiğiniz birisine duygularını ifade edemiyor olabilirsiniz.

Rüyada Çok Dalgalı Deniz Görmek

Sevgi, zevk veya cinsellik gibi duyguların yükselmesi ve düşmesidir. Ancak büyük dalgalar, birçok insanda büyük korku ve şiddetli manipülasyona neden olur. Genellikle bu, saldırı ya da ihanet gibi geçmiş bir deneyim yüzünden yaşanmış bilinçaltı izdüşümlerin bir patlamasıdır. Fakat rüyalar, dev dalgalar paralelinde korkunç duyguların tekrarlanması değil, aynı zamanda onları dikkatle karşılayıp şifa haline getirmenin yollarıdır.

Rüyada Dalgalı Denizde Sörf Yaptığını Görmek

Bu rüyayı görmeniz, güven, cesaret ve dengeyi gerektiren tüm becerilere sahip olduğunuzu gösterir. Eğer bunu yapabiliyorsanız, kendinizi tehdit altında hissettiğiniz çok daha fazla his veya değişime açabilirsiniz. Kaygı veya depresyon sizi içine çekme tehdidinde bulunabilecek bu muazzam dalgalardan biridir ve tehlike hissi nedeniyle de mutluluğunuzu bastırıyor olabilirsiniz. Yine de başarı ile karşılıyorsanız, büyük bir dönüşüm bekleyebilirsiniz.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzdüğünü Görmek

Bir kabarma ve derinlik hissi varsa, genellikle bilinçli ben veya egonuz tarafından kurulan deneyim sınırlarının ötesine geçmek isteklerinizi imgeler. Böyle bir rüya, çevrenizde bir sürü sorun olsa da kendinizi kontrol etmek ve güvende olmak için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nazlı

Rüyamda yüksek bir yerden denizi izliyorum. Yanımda bir teyze var ama kim olduğunu da bilmiyorum. İki de kız kardeş var. 4 kişi bir bankta oturmuş ve denize bakıyoruz. Sonra büyük bir dalga oluyor ama biz o arada muhabbet etmeye devam ediyoruz. Bu rüya ne anlama geliyor?