Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada eşini dövmek, rüyayı gören kişinin eşine her daim yardım edeceğine özellikle iş hayatında yaşadığı sıkıntılarda her daim yanında olacağına, maddi ve manevi olarak onun ardında olacağına delalet eder. Rüya sahibinin eşine her daim destek olarak rahat nefes alması için onunla hayatı müşterek yaşamaya gayret ettiğine ya da edeceğine, çabasına ortak olacağına delalet eder.

Rüyada Eşinin Dövüldüğünü Görmek

Rüyada eşinin dövüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin eşinin iş hayatında bazı sıkıntılar yaşadığına ve bu sıkıntıları aşabilmek için etrafında bulunan insanlardan destek almaya çalıştığına ve bu desteği de alacağına delalet eder. Rüya sahibinin eşinin uzun süredir yaşadığı sıkıntılı ve üzücü günler sonrasında artık rahat bir nefes alacağına, mutlu günlerin yakın olduğuna, sağlıklı ve güzel bir yaşam süreceklerine delalet eder.

Rüyada Karısını Dövdüğünü Görmek

Rüyada karısını dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin karısının iş hayatında çok büyük başarısızlıklar ile karşılaştığına ve bu durum sebebi ile odlukça zor durumlar geçirdiğine delalet eder. Rüya sahibinin karısına maddi ve de manevi açıdan destek olarak karısının başarılı olmasını sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada Kocasını Dövdüğünü Görmek

Rüyada kocasını dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin kocasının iş yaşamında işlerinin iyi gitmediğine belli bazı sıkıntılar ile mücadele etmek zorunda kaldığına delalet eder. Rüya sahibinin kocasına bu zor günde destek olacağına, sıkıntı ve zorluklar da iyi günde olduğu gibi yanında olacağına tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın