Rüyada Defile Görmek

Rüyada defile görmek, yaratıcılığınızı ve becerilerinizi göstermek, kendinizi aşmak ya da hayatınızdaki değişimler için hazır olduğunuz bir dönemi işaret eder. Rüyada gördüğünüz bir hazır giyim, moda defilesi ise bu elbise trafiği, size uygun bir iş veya ifade türünü nasıl aradığınızı tasvir edebilir. Yeni kıyafetler denemek, iç değişimde veya hayatınızda bir değişiklik geçirmekte olduğunuzu gösterebilir.

Rüyada Defileye Çıkacağını Görmek

Rüyanızda bir defileye çıkmak için hazırlandığınızı görmek; ya bir şey aramak, bir proje üzerinde çalışmak veya kendinizin bir yönünü gösteren heyecan duygularını işaret eder. Bir defile rüyası ayrıca kendinizi başkalarına nasıl gösterdiğinizi, hangi izlenimi verdiğinizi veya vermeyi istediğinizi gösterebilir.

Rüyada Defileye Çıktığını Görmek

Rüyanızda bir moda defilesinde manken ya da tasarımcı olarak boy gösterdiğinizi görüyorsanız ve işler iyi giderse, hayatınızdaki ve kendi konumunuz hakkında kendinizi güvende hissettiğinizin olumlu bir işaretidir. Rüyanız defilede işlerin yanlış gittiği veya felaket geçirdiğiniz bir moda şovuna dönüşüyorsa başkalarının sizi gördükleri açıdan kendinizi güvensiz hissediyorsunuz demektir.  Yakında bir şeyler hakkında saklamak zorunda olduğunuz şeylerin açığa çıkacak olduğunu düşünmek de gerginlik yaratıyor olabilir.

Rüyada Defile İzlediğini Görmek

Rüyanızda genel bir defile şovunda bulunmayı görürseniz, gerçek hayatta bir miktar gergin ya da baskı altında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Kendinize bir mola vermeniz gerektiğini öneren rüya aynı zamanda bastırılmış duygularınızı ifade etmeniz gereken bir değişikliğin yaşanacağının göstergesi de olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın