Rüyada Ev Kiralamak

Rüyada ev kiralamak, rüyayı gören kişi bekâr ise yakın bir zaman sonra evlilik yapacağına yorumlanır. Aynı zaman da bazı âlimlere göre rüyada ev kiralamak zengin olmaya, feraha ermeye mutlu ve huzurlu bir hayat sürmeye, korktuklarından emin olmaya delalet eder. Bunun yanı sıra rüya ev kiralamak çok fazla miktarda olan bir mirasa ya da malla sahip olmak, amirliğe yükselmek, ün ve izzet sahibi olmaya da delalet eder.

Rüyada Kiralık Ev Görmek

Rüyada kiralık ev görmek, rüyayı gören kişinin yeni bir oluşum ya da bir topluluğa katılmak, geçici ilişkiler yaşamak olarak tabir olunur. Aynı zamanda hamile kadına ya da yakının gebe haberini almaya da delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre yüksek mevkilerde olan işlerde bulunmaya fakat bu işler sebebi ile sık seyahat etmeye ve özlem çekmeye de delalet eder.

Rüyada Kiralık Ev Aradığını Görmek

Rüyada kiralık ev aradığını görmek, rüya sahibinin yakın zamanda değişim içine gireceğine delalet eder. İş hayatında ya da iş yerinde yapılabilecek olan değişim ile tabir olunan bu rüya aynı zamanda başka bir kimse ile ilişki yaşamaya da delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yaşamının ve mesai saatlerinde bazı değişiklikler olacağına yorumlandığı gibi farklı bir yere taşınmak aileden uzaklaşmak olarak da âlimler tarafından yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Emine atıcı

Rüyamda evimizin altında oturan ev sahibi evinikiraya vermiş bizi görmemek icinmi acaba kiraya verdi diyorum

Şafak Balcı

Rüyamda ikinci defa bir ev kiralıyorum. Ev sahiplerinin başka birine verdiğini gördüm. Çok sinirlendim ve bağırıp çağırdım. Rüyam ne anlama geliyor?

Recep

Sevdiğim kız rüyasında birine ev kiralayıp hayır yapmış. Onunla el eleydik ve mutluyduk. Bu ne anlama geliyor?