Rüyada Esrar İçmek

Rüyada esrar içmek iyi emellerin, iyi niyetlerin, güzel amellerin, fedakarlıkların, emeklerin başkalarına zarar vereceğine ve rüya gören kişinin yakın zamanda hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder. Rüyada esrar içmek çoğu zaman, iyi niyetlerin, güzel düşüncelerin yalanlarla ve iftiralarla kirletileceğine yorumlanır.

 

Rüyada Esrar Bağımlısı Olduğunu Görmek:

 

Rüyada esrar bağımlısı olduğunu görmek stabil bir hayatınızın olmadığını gösterir. Rüyada esrar bağımlısı olarak hayatını sürdürdüğünü görmek aynı zamanda büyük iş fırsatlarını kaçıracağına, sağlığında bozulmalar olacağına ve hayatından keyif alamayacağı bir döneme girdiğine işaret eder.

 

Rüyada Esrar Sattığını Görmek:

 

Rüyada esrar sattığını gören kimse, itibar ve güç kaybedeceğine, aile sıkıntıları yaşayacağına ve haksız kazanç elde edeceğine dalalet eder. Rüyada esrar satarak zengin olduğunu gören kimse, kolay yoldan para kazanacağına, rüyada esrar satarken yakalandığını gören kişi ise, yakın zamanda aile fertlerinden kötü haber alacağına işaret eder.

 

Rüyada esrar yemek sağlıksız beslenmeye ve mide hastalıklarına işaret eder. Rüyasında esrar yerken kusan kişi, yakın zamanda sıkıntılardan kurtulacaktır ve yaptığı hatalardan ders alacaktır. Rüyasında esrar yerken öldüğünü gören kimse ise yakın zamanda seyahate çıkacaktır.

 

Rüyada Esrar Tüttürmek:

 

Rüya gören kişi en yakın arkadaşı ile esrar tüttürdüğünü görüyorsa, yakın zamanda mutsuz olacağı bir haber alacağına işaret eder. Esrar tüttürürken  öldüğünü gören kimse ise hayatında yakın zamanda büyük bir fırsat yakalayacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın