Rüyada Eski Sevgilinin Annesini Görmek,

Rüyada eski sevgilinin annesini görmek, olumsuz gelişmelerin habercisi niteliğindedir. Ekonomik anlamda darboğaza girileceğinin, aşılması güç sorunlara ardı ardına girileceğinin rüya sahibinin sıkıntısını aşamadıkça daha zorlu günler geçireceğine işaret eder. Umutsuzluk ve üzüntüsünün artacağını, sıkıntıların ailesine de sıçrayacağını delalet eder. Hatta ailesinde hiç ummadığı tartışmaların olacağına ve bu yaşanan gelişmeleri çözebilmeye karşı yeterli muktedirlikte olmayacağına yorulur.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesiyle Tanışmak

Rüya sahibinin, özellikle ekonomik yönden çok zor durumlara düşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için her yolu deneyeceğine, yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük çabalar göstereceğine çok emek verip, etrafındaki insanlardan yardım alacağına rivayet eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesiyle Konuşmak

İş hayatında çok zor durumlar ile karşılaşan rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmaya çalışırken ailesine gereken özeni göstermeyi unutacağına, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına ancak daha sonra yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına ve daha güzel günler görüp huzurlu bir ortam sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgilinin Babasını Görmek

Rüya sahibi için eski sevgilinin annesini görmesinin tam aksi şeklinde yorumlanır iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine ve iyi mevkilere gelerek güzel günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Ailesini Görmek

Rüyayı gören kişinin, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına ve aile hayatının gün geçtikçe daha huzurlu olacağına yorulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Zeynep Topal

6 yıllık konuştuğum sevdiğim kişiyle ayrıldım. Rüyamda annesi benim sağ koluma altın takıyordu evlilik hazırlıkları yapılıyordu. Basimda taç gördüm anlamı nedir acaba ?

Selenay ağlar

Rüyada eski sevgilinin annesinin kiza kurabiye vermesi
Ne manaya gelir

Merve

Eski sevgilimin yeni sevgilisiyle ciddi olmadığını ve onu ailesiyle tanıştırmadığını gördüm. Çok üzgündü. Bana dönmek istediğini gördüm ve yanında da annesi vardı. Bu ne anlama geliyor?