Rüyada Eski Elbise Giymek

Rüyada eski elbise giymek, genellikle İslam inancı ekseninde yorumlanmaktadır. Kişinin dini bütün bir hayat süreceği, hayatını kanaatkar bir şekilde idame ettireceği şeklinde yorumlanır. Dini inancını yaşaması ve insanlara dini inançları ekseninde yardımcı olması, onlara mütedeyyin bir hayat sürmeleri konusunda ilham verecek olması şeklinde yorumlanır. Eski kıyafetler erken yaşta olgunlaşmanın, hayatın sorumluluğunu üzerine almanın ve hayatına daha erişkin ve ciddi bir üslupla bakacağının göstergesidir. Harama tevessül etmeden yaşayan, hazıra konma gayesi gütmeden yaşamanın nişanesidir. Rüya sahibi iyiliği, erdemi, dünya işlerine ve beyhude çabalara tercih etmiş, yaşantısını büyük bir fedakarlıkla ailesine vakfetmiştir. Doğruluk ve dürüstlükle mücadelesini verirken, israfa, savurganlığa, vaktini dünya işlerine adamayacağına da delalet eder.

Rüyada Eski Kıyafet Giyen Birini Görmek

Rüya sahibinin hayatında var olan bazı dostları ile uzun yıllar boyunca iyi ilişkiler kuracağına, merhameti ile eş, dost, akrabası arasında saygın bir konumda olacağına işaret eder. Ayrıca tanıyan tanımayan herkesin hakkına riayet edeceğine, haklarını koruyup kollayacağına, düşküne ve muhtaca el açıp, kanat gereceğine delalet eder. Rüya sahibinin inancına sarılması nezdinde zorlukları kolay kılacağı hayırsız gibi görünen işlerini hayır olanadeğin çabalayacağını, kötü günlerinde itikadı sayesinde duaya sarılacağını ve kötü günlerinin ona şükür vesilesi olacağını delalet eder. Sabır ile sıkıntılarını bertaraf edeceğine işarettir.

Rüyada Birine Eski Kıyafetler Giydirmek

Rüyasında birine eski kıyafetler giydiren kimse sorumsuz hareketler etmekte ve ailesine, yakınlarına ya da çevresine darlık ve sıkıntılar vermektedir. Üzerine gelen sıkıntılarla yüzleşemeyip bu sıkıntıları başkalarına kat ve kat intikal ettirir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın