Rüyada Eltisini Görmek

Rüyada eltisini gören kişi günlük hayatının getirdiği sorunlarla baş başa olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kendisi ve aile hayatı ile kafasını fazlaca meşgul etmesi, toplumdan kendisini izole etmesi içe dönük bir hayat sürmesi şeklinde yorumlanır. Kişi yaşadığı bir sorunu kafasına fazlaca takmıştır, bunun yüzünden ailesini, çevresini, arkadaşlarını, işini ya da insanları göremez olmuştur.

Rüyada Elti Ve Görümce Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatındaki yeniliklere gebe olacağına işarettir. Rüya sahibi yeni yerler görecek, yeni insanlarla tanışacak, yeni mekanlara girecek yeni dostlar edinecektir. Rüyasında eltisini ve görümcesini aynı anda gören kişinin, arkadaş çevresinin sıkıntılı olduğunun artık yeni insanlarla tanışıp bu insanlarla birlikte hasbıhal etmek istediğinin nişanesidir.

Rüyada Elti ile Kavga Etmek

Rüyasında eltisi ile kavga ettiğini gören kişi kafasına taktığı halde çözemediği ve sıkıntısı günden güne büyüyen bir iş yüzünden gittikçe daha da daraldığına işaret eder. Sıkıntısı artık kendisine büyük gelmekte ve bu sıkıntıyı birine anlatmaya ihtiyaç duymaktadır.

Rüyada Elti ile Konuşmak

Rüyasında eltisi ile konuşan kişi çevresinde yaşadığı ikili problemleri çözüme kavuşturacaktır. Yaşadığı iş hayatındaki sıkıntılarda orta yolu bulup sorun yaşadığı kişilerle el sıkışacaktır. Aile hayatında yaşadığı bütün sıkıntıları aşmanın bir yolunu bulacaktır. Barışçıl bir yol izleyecek ve bütün sorunlarını aşacaktır.
Rüyada eltisi ile konuşurken hararetli bir tartışmaya giren kişinin gerçek hayatta da eltisi ile aralarında aşılması gereken sorunları vardır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Ayse

Rüyada eltim benim camasirlarimi katlayıp dolabima yerlestiriyodu anlamı nedir acaba

Kibariye

Eltim ev eşyalarını koliliyor anlamı nedir acaba

sibel

Ruyamda eltim gomlegini giyiyordu ama gomlek yeni dgl is gomlegi gibiydi ona nereye gittigini sormadm ama tahminen ota gidiyor olabilir ddm