Rüyada Yatır Görmek

Rüyada yatır görmek; hayırla yorumlanır. Çok güzel bir rüya olup gören kişi için istenilen duruma kavuşmaya işaret eder. Elde edilecek rızkın genişlemesi ve hayali kurulan isteklere kavuşmak olarak yorumlanır. Dünya hayatı için güzel olan ne varsa bunlara erişmek, başarılar kazanmak, sonsuz bir mutluluk elde etmek şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca bazı rüya yorumcularına göre ise kötü olarak; ticari zarar, doğrulardan uzak duran bir akrabaya ve mutsuzluk haline işaret etmektedir.

Rüyada Yatır Ziyareti Yapmak

Hayırlı bir rüyadır. Mutluluk, bolluk-bereket söz konusudur. Eğer rüya sahibi bekar ise mutlu evlilik kapıdadır. Bazı rüya yorumcularına göre ise bu durum gerçek hayatta yapacağı ölü ziyaretine işaret etmektedir.

Rüyada Yatıra Gitmek

Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin mutlu olacağına, eline geçecek paraya ve bu paranın çok da büyük zahmetlere gerek kalmadan kendiliğinden gelmesine, güzel ve mutlu edici haberlere işaret eder. Ayrıca sakin ve huzurlu bir hayat anlamına da gelir. Bazı rüya yorumcularına göre ise bu rüya olumsuz anlamda maddi bir kayba, huzurun elden yitirilmesine işaret etmektedir.

Rüyada Yatırda Dua Etmek

Güzel yorumları olan bir rüyadır. Her kim ki bu rüyayı görürse o kimse hakkında ahlakı düzgün, temiz kalpli ve iyi niyetli dense hiç yanlış olmaz. Rüya sahibi bağışlayıcı ve kin tutmayı sevmeyen biridir, kendine yapılan tüm yanlışları ya görmezden gelmekte ya da ivedilikle unutma eğilimindedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın